نسخه موبایل
دی ۱۷, ۱۳۹۶ 333840 خبر گیلان ورزشی

تجلیل از قهرمان زن کاراته جهان با حضور فرماندار انزلی

در پی کسب مدال طلا از سوی آویشن باقری قهرمان کاراته زنان جهان در کشور اسپانیا و الیاس محمد زاده در مسابقات آسیایی در قزاقستان مراسم تکریم و تجلیل از این قهرمانان با حضور فرماندار انزلی برگزار شد.

به گزارش گیل خبر، در پی کسب مدال طلا از سوی آویشن باقری قهرمان کاراته  زنان جهان در کشور اسپانیا و الیاس  محمد زاده در مسابقات آسیایی قزاقستان مراسم تکریم و تجلیل از این قهرمانان با حضور میرشمس مومنی‌زاده فرماندار شهرستان، حسن خسته‌بند نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی، مسعود رهنما مدیر کل ورزش و جوانان گیلان، رضا رسولی رئیس هیات کاراته استان گیلان، حمید رضا قهرمانی رئیس اداره ورزش و جوانان بندرانزلی و جمعی از مربیان کاراته در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

میر شمس مومنی زاده فرماندار بندرانزلی با اشاره به افتخار آفرینی‌های ورزشکاران این شهرستان گفت: بندرانزلی را می‌توان با داشتن استعداد‌های فراوان ورزشی قطب ورزش استان نامید و  همین مسئولیت ما را بسیار سنگین می کند  زیرا با توجه به این ظرفیت بالا باید توان بیشتری صرف حمایت و پشتیبانی در حفظ و ارتقاء این استعدادهای درخشان کنیم.

وی افزود: اهمیت این موضوع  بدان جهت است که وقتی ورزشکاری از مرزها  عبور می‌کند به افتخار ملی بدل می شود و این برای ما یک آرمان ملی است که در عرصه های جهانی ورزشکاران و قهرمانان ما با موفقیت های بزرگ مواجه شوند و پرچم ما به اهتزاز در آید و سرود جمهوری اسلامی در برابر جهانیان نواخته شود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد