نسخه موبایل
دی ۱۷, ۱۳۹۶ 333743 خبر سیاسی گیلان
با حضور رئیس سابق صداوسیما؛

تقدیر از مدیرمسئول و خبرنگار گیل خبر در جشنواره ملی مطبوعات+نتایج و گزارش تصویری

.

اختصاصی گیل خبر/ ۳۰ برگزیده جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی و به میزبانی بسیج رسانه گیلان  معرفی شدند.

در این جشنواره که  در مجموع یک‌هزار و ۲۰۷ اثر از سراسر کشور  در این جشنواره شرکت کردند جوایز نفرات برتر با حضور عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی فضای مجازی و رئیس سابق سازمان صداوسیما در سالن نیروی انتظامی گیلان برگزار شد.

در این جشنواره شاهد وزیری مدیر مسئول گیل خبر در بخش مدیریت بحران زلزله کرمانشاه و همچنین علی رضا رهنما خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی در بخش گزارش شهرخلاق با موضوع گزارش بزرگداشت روز رشت   مورد تقدیر قرار گرفتند.

جوایز جشنواره 

در بخش گزارش جشنواره، علی نورعلی‌پور از خبرگزاری تسنیم با اثر مبارزه با فساد اقتصادی مبنای کار مسئولان باشد رتبه نخست، سمیه اکبرپور از خبرگزاری شبستان با اثر تحقق اقتصاد مقاومتی در دست دختران روستا رتبه دوم و انوش نصرالله‌زاده ماسوله با اثر چینی‌ها بلای جان ماشین زباله سوز مخترع گیلانی رتبه سوم را کسب کردند.

در بخش گزارش از مجموعه آثار مرضیه محمدحسن‌زاده محمودی به‌عنوان اثر قابل تقدیر، تجلیل شد

در بخش خبر جشنواره محمد خادملو از پایگاه خبری عدالت‌خواهان رتبه نخست، متین شکری‌مقدم از خبرگزاری تسنیم رتبه دوم و مائده فلاحتکار از خبرگزاری شبستان رتبه سوم را کسب و اثر پیمان ناصری زارع قابل تقدیر شناخته شد.

در بخش مصاحبه حسن غلامپور از پایگاه خبری تحلیلی لنگر خبر، رتبه نخست و مریم سلیمانی از خبرگزاری ایرنا رتبه دوم را کسب کردن و  اثر میثم ربانی از خبرگزاری فارس نیز در این بخش با نظر هیئت داوران تقدیر شد.

در بخش یادداشت معصومه نیک‌کار از نشریه گیلان با اثر تولید صادرات محور؛ موتور حرکت اقتصادی رتبه دوم این بخش و شهرام شیرگوند از روزنامه گسترش صنعت با اثر تولید رقابتی، نقشه راه تحقق اقتصاد مقاومتی رتبه سوم ب را به خود اختصاص دادند.

بخش تیتر فاقد رتبه نخست بود و جواد عموزاد از پایگاه‌ خبری و تحلیلی گلستان‌ما رتبه دوم و سعیده سادات کاظمی از اکونیوز رتبه سوم را کسب کردند.

بخش سرمقاله توسط جعفر قادری با اثر باطل السحر معضلات اقتصادی در روزنامه حمایت رتبه اول

در بخش شهر خلاق جشنواره  مائده اسفندمز از خبرگزاری مهر، مریم روشندل از شبکه اطلاع‌رسانی صبح مشرق و علیرضا کعبی‌رهنما از پایگاه خبری و تحلیلی گیل‌خبر به ترتیب رتبه نخست، دوم و سوم را کسب کردند.

در بخش عکس علی‌اسداللهی‌سوته رتبه دوم و پویا بازارگرد از گیل نگاه  رتبه سوم را در بخش عکس کسب کردند و در این بخش، با نظر هیئت داوران اثری حائز رتبه نخست تشخیص داده نشد.

در بخش چند رسانه ای  سیده فهیمه هاشمی و مژگان فخارمنش از خبرگزاری صدا و سیما رتبه دوم و سوم بخش چند رسانه‌ای جشنواره را کسب کردند  و  اثر محمدجواد کوچکپور از پایگاه خبری تحلیلی دیارمیرزا از سوی هیئت داوران جشنواره قابل تقدیر شناخته شد.

در  بخش ویژه مدیریت بحران جشنواره ملی مطبوعات  علیرضا خاکپور مدیر خبرگزاری تسنیم گیلان رتبه نخست و امیرحسین کبیری مدیر خبرگزاری ایرنا گیلان رتبه دوم را در این زمینه به‌دست آوردند. همچنین سیدهادی منفرد  مدیر پایگاه خبری و تحلیلی ۸ دی خبر رتبه سوم، شاهد وزیری مدیر پایگاه خبری و تحلیلی گیل خبر رتبه چهارم و مجتبی امین مدیر گیلانستان رتبه پنجم رسانه‌های برتر مدیریت بحران استان گیلان را کسب کردند.

عکس: پویا یوسفی

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx