نسخه موبایل
آذر ۲۸, ۱۳۹۶ 329504 اجتماعی خبر گیلان
‏‎اندر حکایت سبوسی که شهرتش عالم گیر شد؛

بخش دیگری از مصاحبه کشاورز و کارخانه دار گیلانی درباره اظهارات وزیر جهاد کشاورزی+فیلم

.

به گزارش گیل خبر، مهدی لطفی فعال رسانه ای و مجری شبکه باران با انتشار بخش دیگری از مصاحبه کشاورز و کارخانه دار گیلانی در صفحه اینستاگرامش نوشت ؛

.
‏‎از ۲۳ آذر ۹۶ تا همین دیروز نقل محافل و مجالس مجازی و غیر مجازی گیلان و ایران پرسش کشاورز غیرتمند گیلانی از وزیر کشاورزی ، جمله ای که وزیر گفت و حکایت سبوسی که شهرتش از گیلان عالم گیر شد ، بود.
بنابراین شخصا پیگیر اصل ماجرا شدم که بخشی از آن را در پست و ویدیوی پیشین ملاحظه فرمودید .
‏‎به نظرم آنچه روی داد از دو جنبه قابل واکاویست
‏‎الف ؛ فردی
‏‎ب؛ اجتماعی
‏‎در بخش فردی که ، حسابی است بین کشاورز ، وزیر مربوطه ، کارخانه دار و خدایشان و در بخش اجتماعی ، لزوم شفاف سازی و اقناع عقلانی مردم گیلان که به هر علت احساساتشان برانگیخته شد ، که در این بخش نیز حق پرسشگری را برای احدی از افکار عمومی قائلم .
‏‎بعبارتی تلاش شخصی من برای روشن تر نمودن بیشتر فضای موجود بوده است و سپاس بیکران دارم از نظرات موافق و مخالفی که ذیل پست پیشینم مرقوم فرمودید یا به شیوه های مختلف به اینجانب رساندید .
همچنین سپاسگزارم از پایگاه های تحلیلی خبری ، صفحات اینستاگرام و کانال های تلگرامی استانی و ملی و تیم برنامه ساز «حالا خورشید» با اجرای رضا رشید پور که پیگیر داستان بودند .
‏‎در بخش دوم مصاحبه ، روایت اسماعیل فدایی مدیرعامل شرکت گیلتاز را درباره رویداد مذکور و‌ سبوس معروف می بینید و‌ می شنوید.
‏‎

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx