نسخه موبایل
آذر ۱۶, ۱۳۹۶ 326903 اجتماعی خبر گیلان
معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری کل استان گیلان :

عزم دادگستری گیلان پیگیری اجرای سریع قانون است

یکی از اهداف این برنامه و بخشنامه اجرای کاهش ویژه جرایم شایع استان می باشد و با اقداماتی که انجام شده با همکاری خوب سازمان ها و نهادها توانسته ایم گام های موثر و قابل قبولی در این زمینه برداریم

اختصاصی گیل خبر، دکتر احمد آقایی معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری کل استان گیلان در گفتگو با گیل خبر در پاسخ به این سوال که آیا دستگاه قضایی و معاونت اجتماعی و پیشگیری نسبت به اجرای سریعتر احکام صادره چه برنامه هایی در نظر دارد ابراز داشت: تمام همت دستگاه قضائی این است که که پس از صدور حکم گامی جدی جهت اجرای حکم برداشته شود و در این مسیر با رصد و پیگیری ریاست محترم دادگستری گیلان و با تشکیل کمیته های اطاله دادرسی که هر هفته برگزار می شود نسبت به اجراء حکم دقت بیشتری می گردد. وی افزود: یکی از وظایف معاونت پیشگیری علاوه بر برنامه های استانی، اجرای بخشنامه محکومین ارسالی از سوی ستاد قوه قضائیه است و در این بخشنامه ، بنابر اساس جدول اطلس جرایم یکی از جرایم شایع استان را انتخاب که با همکاری دادستان ها و قضات اجرای احکام و همکاران اداری و البته با رایزنی های بعمل امده با نیروی انتظامی و سپاه پاسداران در حال اجرا است.

آقایی در ادامه خاطرنشان کرد: یکی از اهداف این برنامه و بخشنامه اجرای کاهش ویژه جرایم شایع استان می باشد و با اقداماتی که انجام شده با همکاری خوب سازمان ها و نهادها توانسته ایم گام های موثر و قابل قبولی در این زمینه برداریم که جای تشکر از همکاران دارد. وی ادامه داد: من خدمت شهروندان محترم عرض می کنم که دستگاه قضائی استان با تمام توان در حد امکان قصد دارد آسیب های اجتماعی را کاهش دهد و از همه شهروندان درخواست می شود ما را به عنوان خدمت گزاران خود کمک نمایند و ما را از راهکارها و پیشنهادات خود بهره مند سازند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx