نسخه موبایل
آذر ۱۵, ۱۳۹۶ 326652 اجتماعی خبر گیلان
درگیری لفظی در جلسه شورای شهر لاهیجان؛

ساختمان هشت طبقه خیابان شهید رجایی برای کیست ؟ / شب نامه های منتسب به جانبازان از کجا آمده است؟

شنیده می شود یکی از اعضای شورای شهر لاهیجان که به نماینده پیشین نزدیک است بدنبال مجوز ساختمانی ۷ طبقه در خیابان نیما است تا خانه ویلایی پدری خود را به برجی زیبا تبدیل کند .

اختصاصی گیل خبر/ طبق شنیده های دیروز در جلسه غیر علنی شورای شهر لاهیجان بحثی پیرامون انتشار شب نامه ای بین چند عضو شورا بوجود آمد ، که عضو شورای شهر که سابقه حضور در شورای قبلی را نیز داشت با این حرف که اگر مسئولیت شهر را به من میدادید این مسائل پیش نمی آمد و تازه اول جنگ است ، فضای جلسه را متشنج کرد که با پاسخ صریح چند عضو شورا روبرو شد و این درگیری لفظی با وساطت رییس شورا به پایان رسید.

از سویی دیگر روز گذشته یک کانال محلی خبری که سوابقش در کپی کردن متن های سایت های لاهیجانی معروف است خبر از ساخت ساختمانی ۸ طبقه با توجه به عکس زیر خبر داد که طبق مشاهدات خبرنگار گیل خبر چنین ساختمانی در کارگر وجود ندارد و طبق گفته ها عضو جدید شورای شهر لاهیجان که ساختمانی در خیابان شهید رجایی در حال ساخت دارد مجوز ساخت این ساختمان را همچون چندین ساختمان گذشته خود را در زمان شورای چهارم دریافت کرده بود .

همچنین شنیده می شود یکی از اعضای شورای شهر لاهیجان که به نماینده پیشین نزدیک است بدنبال مجوز ساختمانی ۷ طبقه در خیابان نیما است تا خانه ویلایی پدری خود را به برجی زیبا تبدیل کند .

لازم به ذکر است خلاف ساختمانی با ارجاع به ماده های مختلف شهرداری و استانداری با پرداخت جریمه بخشیده می شود و در واقع ساخت و ساز زمانی غیر متعارف باشد توسط شهرداری ، فرمانداری ، استانداری و مراجع ذیصلاح قابل پیگیری بوده و با دستور قلع و قم از طرف دادگاه اقدام به تخریب می کنند.

امیدواریم اعضای شورای شهر لاهیجان دست از سیاسی بازی در پارلمان شهری برداشته و کمی به فکر شهر باشند و برای خدمات رسانی به مردم رقابتی جهادی داشته باشند و با ایجاد جوی آرام اجازه کار به شهردار و دیگر اعضای شورای شهر لاهیجان را بدهند .

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx