نسخه موبایل
آذر ۱۴, ۱۳۹۶ 326566 اجتماعی خبر گیلان
عضو شورای شهر لاهیجان:

کسانی که منافع خود را در خطر می بینند در حال تخریب و ضعیف جلوه دادن مدیریت شهری هستند

درپی اقدامات خوب شهردارلاهیجان بمنظور ساماندهی و هدایت امور در چارچوب مقررات و رعایت قوانین ، متأسفانه تعدادی از افراد که منافع خود را در خطر می بینند در حال شکل دادن جریانی نرم و هدایت شده با هدف تخریب و ضعیف جلوه دادن مدیریت شهری هستند و می خواهند افکار عمومی را به سمت و سویی بمنظور سوءاستفاده شخصی شان هدایت کنند.

به گزارش گیل خبر، آرمان پوریاسری در بیست و دومین جلسه شورای شهر ، با تبریک خجسته میلاد پیامبر صلح و دوستی حضرت محمد مصطفی (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) ، هفته وحدت را میراث ارزشمند بنیانگذار انقلااب اسلامی عنوان و آن را تجلی همبستگی و همدلی مسلمانان جهان دانست. وی با گرامیداشت روز جهانی معلولان و تبریک و تهنیت این روز مبارک و فرخنده به همه معلولان و خانواده های صبور آنان و قدردانی از زحمات بی شائبه خادمین این عرصه، از شهرداری لاهیجان خواست مناسب سازی محیط شهری و مکان های عمومی برای تردد آسان معلولان را در دستور کار خود قرار دهد و برنامه ریزی های لازم را پیش بینی نماید.

مهندس پوریاسری با انتقاد از عدم وجود تعامل لازم در روند اجرای امور و انعکاس اخبار کذب در فضاهای مجازی اظهار داشتند : درپی اقدامات خوب شهردارلاهیجان بمنظور ساماندهی و هدایت امور در چارچوب مقررات و رعایت قوانین ، متأسفانه تعدادی از افراد که منافع خود را در خطر می بینند در حال شکل دادن جریانی نرم و هدایت شده با هدف تخریب و ضعیف جلوه دادن مدیریت شهری هستند و می خواهند افکار عمومی را به سمت و سویی بمنظور سوءاستفاده شخصی شان هدایت کنند.

وی در همین راستا ؛ آگاهی ، هوشیاری و بصیرت همشریان عزیز را از عوامل موثر در کمک به مدیران شهری عنوان و خواستار افزایش همدلی مسئولین و مدیران و فصل الخطاب قراردادن قانون و ارجحیت آن در همه امور شدند .

آرمان پوریاسری در ادامه با تأکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال ؛ به جلسه اخیر با دست اندرکاران صنعت ساخت و ساز اشاره و از عدم تحقق بسته های تشویقی ابراز گلایه و افزودند : بی شک هرگونه اقدامی که در جهت رشد و توسعه این صنعت صورت گیرد باعث تحولی در رونق اقتصادی و کسب و کار منطقه خواهد بود .

آرمان پوریاسری با انتقاد از عدم وجود تعامل لازم در روند اجرای امور خواستار افزایش همدلی مسئولین و مدیران ، تشکیل کارگروه های مختلف و بهره برداری از نظرات اقشار مختلف اصناف ، بازاریان ، جامعه نظام مهندسی و … جهت افزایش تعامل دو طرفه شهرداری و شهروندان با هدف ارتقای منابع درآمدی شهرداری شدند.

وی با اشاره به کمبود شدید ماشین آلات و فرسوده بودن ماشین آلات موجود ، غرامت ها و انبوه بدهی های میلیاردی که درگذشته ایجاد شده و عدم منابع درآمدی شهرداری بر لزوم ساماندهی و اولویت بندی امور تأکید و افزودند: برخی پروژه ها از جمله خانه ورزش ، پل خیابان سردار جنگل و دیگر پروژه های نیمه کاره ، با مدیریت و اندک هزینه قابلیت بهره برداری دارند .

وی بار دیگر با تأکید بر لزوم همدلی و همسویی بیش از پیش کارکنان شهرداری این موضوع را عامل مؤثری در بهبود وضعیت و برون رفت از مشکلات عنوان نمودند .

آرمان پوریاسری با اشاره به مشکلات پرسنل زحمتکش شهرداری ، خواستار پرداخت مطالبات معوقه پرسنل شهرداری شدند و این موضوع را از اولویت های شورا دانستند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx