نسخه موبایل
آذر ۱۴, ۱۳۹۶ 326535 خبر گیلان ورزشی
برانکو در نشست خبری بازی با سپیدرود:

به هیچ عنوان سپیدرود را دست کم نمی‌گیریم/فلسفه پرسپولیس تا زمانی که سرمربی تیم هستم، بازی هجومی است

سرمربی پرسپولیس در مورد دیدار با سپیدرود در هفته پایانی نیم فصل نخست و همچنین شرایط تیمش می‌گوید.

به گزارش گیل خبر، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس با حضور در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپیدرود اظهار داشت: بعد از ۱۵ سال به رشت آمدم و خوشحالم بابت بازی فردا. نیازی نیست که بگویم برای برنده شدن به رشت وارد شدیم. چون ما به عنوان قهرمان فصل اینجا هستیم اما به هیچ عنوان سپیدرود را دست کم نمی‌گیریم. بهترین نشانه پیشرفت سپیدرود بازی با فولاد است، تیمی که دوم جدول است و می‌دانیم بازی بسیار سختی پیش رو خواهیم داشت.

وی افزود: علاوه بر اینکه سپیدرود برای بقا می‌جنگد از انگیزه بالایی برای پیروزی مقابل پرسپولیس برخوردار است. ما سه بازی آنها را دیدیم و چیزی که مشخص است این است که در بیشتر بازی‌ها گل زده است. بحث چمن مصنوعی را به عنوان بهانه قرار نمی‌دهیم و بازیکنان تحت هر شرایطی باید خود را تطبیق دهند. فردا انتظار دارم بازیکنانم فرم بازی‌های قبلی را نشان دهند و اجرا کنند.

سرمربی پرسپولیس در ادامه گفت: تمام بازیکنانم آماده هستند به جز بشار رسن که در لیست نیست و احمد نوراللهی که مشکل سربازی دارد و مهدی طارمی هم که محروم است و دیگر بازیکنان همه آماده این بازی هستند.

برانکو با اشاره به حضور شایان مصلح مقابل تیم سابقش گفت: قبل از اینکه شایان بیاید ما شش ماه قبل از آن روی آن نظر داشتیم. اگر زودتر می‌آمد مطمئنا بیشتر از این تطبیق پیدا می‌کرد. اما اکنون او بازی‌ها و دقایق خوبی را با توجه به اینکه به تازگی به تیم آمده و از لیگ دسته اول این دقایق قابل قبول است. طبیعی است اگر فرصت شود باز هم بازی خواهد کرد. ما او را آوردیم چون به کارش اعتقاد داشتیم اما طبیعی است با توجه به شجاع، سیدجلال، ماهینی و انصاری ملی‌پوش او کار سختی برای ورود به ترکیب اصلی خواهد داشت.

وی با اشاره به ترکیب تیمش در دیدار فردا عنوان کرد: می‌خواهید ترکیب را به شما بدهم؟ نکند در تیم ما جاسوس دارید! یکی از قوانین کار من استانداردلیزه کردن و ثبات تیم است. فلسفه پرسپولیس تا زمانی که بنده سرمربی تیم هستم، بازی هجومی است. علیرغم اینکه یا طارمی، علی دایی، منشا یا هر کس دیگری بازی کند این فلسفه کار من است و فرقی نمی کند بازی خانگی باشد یا در زمین حریف. این را در لیگ قهرمانان هم نشان دادیم و این روح تیم‌های بزرگ است و چیزی که هواداران انتظار دارند. کار ساده‌ای نیست و ما کار آسانی همیشه پیش رو نداشتیم و فردا هم همینطور است اما این فلسفه کار ما خواهد بود.

سرمربی پرسپولیس در ادامه با چالش عجیبی با یکی از خبرنگاران مواجه شد که تمجید از عملکرد این تیم در برنامه نود را یک شانتاژ خبری قبل از بازی با سپیدرود می‌دانست گفت: در هر کشوری باشگاه‌هایی هستند که رده تاپ دارند و هوادار و منافع را تامین می‌کنند. در ایران هم همینطور و استقلال پرسپولیس و تراکتور و سپاهان اینطور هستند. متاسفانه هواداران سپیدرود بهرحال محبوب تر است و قهرمان کشور است. یک مثال بزنیم، بارسلون و رئال مادرید، آنها بیشترین سهم را از حق پخش تلویزیونی دارند، در مورد ویارئال شرایط همینطور است؟ طبیعی است وقتی قهرمان می‌شوید شرایط بهتری دارید. طبیعی است که در آن برنامه بیشتر از پرسپولیس حرف بزنند به جای سپیدرودی که تازه به لیگ برتر آمده است.

وی ادامه داد: ما می‌دانیم سپیدرود هواداران بیشتری خواهد داشت. فردا تعطیل است و از این فرصت استفاده خواهند کرد و هواداران بیشتری حامی تیم میزبان خواهند بود.

ایلنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx