نسخه موبایل

اختصاصی/ گزارش تصویری مسابقه پرحاشیه ملوان(۲)- شهرداری ماهشهر(۱)

.

اختصاصی گیل خبر/ از بازی های هفته شانزدهم لیگ دسته اول، تیم های ملوان بندرانزلی و شهرداری ماهشهر به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت این ملوانان بودند که توانستند دو بر یک  به برتری دست پیدا کنند.

در این بازی  فرشید پاداش مهاجم شهرداری ماهشهر در دقیقه ۸ این بازی موفق شد اولین گل بازی را به ثمر برساند. ولی وحید حیدریه با دوگلی که در دقایق ۴۳ و ۶۷ به ثمر رساند موفق شد ملوانان بعد از چهار هفته به پیروزی دست پیدا کنند.

این پیروزی در حالی بدست آمد که پوریا غلامی در دقایق ابتدایی نیمه دوم از بازی اخراج شد و آن ها ده نفره موفق به پیروزی شدند.

این بازی که حواشی فراوانی نیز به دنبال داشت در نیمه دوم با اعتراضات پی در پی نیمکت نشینان تیم ماهشهری همراه بود وتا انتهای بازی نیز ادامه پیدا کرد و منجر به اخراج مصطفی ماهی از شهرداری ماهشهر شد.

تماشاگران و بازیکنان ملوان نیز در این بازها بارها به تصمیمات داور معترض بودند و معتقد بودند داور دو پنالتی این تیم را نگرفته است و پوریا غلامی را به خاطر همین اشتباه با کارت قرمز جریمه کرده است.

در هر صورت ملوانان با این برد موفق شدند با یک بازی کمتر ۲۲ امتیازی شوند و در رده نهم جدول رده بندی قرار بگیرند و در طرف مقابل شهرداری ماهشهر نیز ۱۶ امتیازی باقی ماند تا در رده چهاردهم جدول رده بندی حضور پیدا کند.

عکس: علی سمرقندی

 

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx