نسخه موبایل
آبان ۲۷, ۱۳۹۶ 322594 خبر گیلان ورزشی
مسائل اخیر ملوان در گفتگوی گیل خبر با نماینده بندر انزلی:

گرفتن ملوان توسط من کذب محض است/ دنیامالی فعلا در دسترس نیست/ درودگر باید پاسخگوی بدهی ملوان به زوران باشد

نماینده انزلی در مجلس شورای اسلامی مدیریت سابق انزلی را برای عدم پرداخت بدهی بازیکن خارجی این تیم مسئول بحران های اخیر ملوان دانست.

اختصاصی گیل خبر/ حسن خسته بند در گفتگو با گیل خبر در مورد شایعه بر عهده گرفتن مسئولیت تیم بعد از کناره گیری احمد دنیامالی ابراز داشت:  چنین چیزی کذب محض است و استعفای آقای دنیا مالی هم پذیرفته نشده است و ما هم  دنبال این هستیم که همچنان ایشان برگردند که فعلا در دسترس نیستند. در ابتدا باید این مساله حل و فصل شود  و بعد هم باید مسئولین بنشینند که کسنی که برای سرمایه گذاری تیم را بر عهده بگیرد که البته  این فرد من نیستم.

نماینده انزلی در ادامه با اشاره به بدهی زوران زلاتکوفسکی و احتمال کسر امتیاز از ملوان نیز بیان داشت: وضعیت تیم زمان آقای دنیامالی به صورت نرمال صورت می گرفت. به دلیل کم تجربگی افرادی که مسئولیت پذیرفتند باعث شد که آقای دنیامالی   گله مند شوند. این بدهکاری را مدیران سابق  برجای گذاشته اند.این بدهی زمان آقای درودگر مانده و ایشان به دلیل عدم پرداخت بدهی باید پاسخگو باشند. در حالی  که از ناحیه آقای هدایتی که همیشه باید از ایشان تشکر کنیم و نزدیک به نه میلیارد تومان پول به ملوان  پرداخت شد  و منطقه ازاد هم می گوید که پول را پرداخت کرده است. ولی آن زمان زمان اینگونه مطرح می کردند که این بازیکن نمی تواند کاری کند و از پرداخت پولش امتناع می کردند. وی افزود: حالا ما دنبال این هستیم که حسابرسی پیدا کنیم که این پول ها کجا رفته است. در هر حال ما این مساله را تعقیب می کنیم که پول تهیه کنیم و مشکل را حل کنیم. ما تلاشمان را می کنیم این که تا چقدر موفق شویم باید دعا کنید.

خسته بند در مور دیدار با دکتر نوبخت و احتمال پرداخت یک میلیارد تومان توسط وزارت ورزش نیز ابراز داشت: ما با آقای نوبخت در این مورد صحبت داشتیم و ایشان مساعدت کردند و دستورات لازم را دادند. آقای سلطانی فر دنبال این هستند که به نحوی این مشکل را حل کنند و امیدواریم در این هفته یا هفته دیگر این مشکل را حل کنیم. ولی  اگر نتوانستیم آقایانی که مسبب بودند باید پاسخگو بودند که  اکنون خودشان را قائم کردند و خودشان را حامی ملوان نشان می دهند.

نماینده انزلی در مورد ورود سرمایه گذار به این تیم نیز اظهار داشت: ما دنبال جذب اسپانسر هستیم و فراخوانی را در این زمینه انجام دادیم. کسانی که آمادگی دارند و  می توانند برای بسرمایه گذاری از تیم  از تیم اقدام کنند مسئولین شهرستان آمادگی دارند که به آن ها کمک کنند تا این اتفاق بیفتد. البته افرادی می توانند ورود کنند که واقعی باشند و نه صوری و حرفی!

 

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد