نسخه موبایل
آبان ۲۳, ۱۳۹۶ 321849 اجتماعی خبر گیلان
رییس شورای اسلامی استان گیلان خبر داد:

اختصاص ۵۰ میلیون ریالی شورا به زلزله زدگان غرب کشور / حادثه اخیر کرمانشاه آژیر خطر است

.

اختصاصی گیل خبر/ رئیس شورهای اسلامی استان گیلان در گفتگو با گیل خبر اظهار کرد: شورهای اسلامی گیلان آمادگی هر گونه کمک و مساعدت در راستای برطرف نمودن بخشی از مصائب هموطنان زلزله زده در مناطق غربی کشور را دارند و در این راستا این شورا مبلغ ۵۰۰۰۰۰۰۰ ریال بمنظور کمک به زلزله زدگان اختصاص داد.

حامد عبدالهی با ابراز تاسف از جان باختن تعدادی از هموطنان کرد در جریان وقوع زلزله در مناطق غرب کشور اظهار کرد: اعضای شورای اسلامی گیلان بر خود وظیف می دانند به نمایندگی از مردم شریف و انساندوست استان این حادثه تاسف برانگیز را به خانواده های داغدار و مصیبت زده تسلیت گفته و اعلام می کنیم برای رفع برخی از مشکلات ایجاد شده برای مردم حادثه دیده از هیچ فرصتی مضایقه نخواهیم کرد.

عبدالهی با اشاره به اینکه استان گیلان هنوز داغدار زلزله سال ۶۹ و قربانیان آن است گفت: با گذشت بیش از ۲۷ سال از وقوع زلزله رودبار هنوز خاطرات آن ایام در یاد مردم گیلان وجود دارد و امیدوارم روزی را ببینیم که هیچ هموطن و شهروند ایرانی چنین مصیبتی را تجربه نکند.

رئیس شورای اسلامی استان با اظهار تاسف از خسارات بوجود آمده در مسکن مهر پل ذهاب گفت: حادثه اخیر کرمانشاه و غرب کشور آژیر خطری است که باید به آن توجه کرد و در اسرع وقت نسبت به کم کاریهای احتمالی صورت گرفته در مسکن مهر و مقاوم سازی این بناها اقدام نمود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx