نسخه موبایل
آبان ۲۳, ۱۳۹۶ 321834 اجتماعی خبر

فراخوان مهربانی برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور در گیلان

جمعیت هلال احمر گیلان در فراخوانی با عنوان مهربانی، از مردم نوعدوست استان خواست تا به مردم زلزله زده غرب کشور کمک کنند.

به گزارش گیل خبر،  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان در این باره بیان کرد: در زمان حاضر پتو، کنسروجات، چادر مسافرتی، خرما و آب معدنی اقلام مورد نیاز مردم زلزله زده در غرب کشور است.
مهدی ولی پور خاطر نشان کرد: نیکوکاران گیلانی می توانند این اقلام را به پایگاه های هلال احمر در سراسر استان گیلان تحویل دهند.
وی اظهار داشت: برای تسهیل در دریافت کمک های مردمی کد #۷۲۴* در نظر گرفته شده که مردم نوعدوست استان گیلان می توانند از این طریق برای پرداخت کمک های نقدی اقدام کنند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان بیان داشت: مردم برای پرداخت کمک های نقدی نیز می توانند از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ بانک های ملی، ملت، صادرات، مسکن، دی، تجارت، سپه، پارسیان، شهر و آینده اقدام کنند.
زمین لرزه ای به بزرگی هفت و ۲ دهم ریشتر حدود ساعت ۲۱ و ۴۸ دقیقه یکشنبه گذشته بخش هایی از شمال عراق را لرزاند و در بسیاری از شهرهای غربی و شمال غربی ایران نیز احساس شد. این زمین لرزه تاکنون صدها کشته و هزاران زخمی بر جا گذاشته است.

ایرنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها
http://www.bankmellat.ir/default.aspx