نسخه موبایل
آبان ۲۲, ۱۳۹۶ 321655 اجتماعی خبر گیلان

کشف و ضبط افزون بر ۴۳ کیلوگرم مواد مخدر در گیلان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی گیلان از کشف و ضبط افزون بر ۴۳ کیلوگرم مواد مخدر در استان خبر داد.

به گزارش گیل خبر،  احدالله احدی گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی بررسی گزارش های مردمی، از فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در استان مطلع شده و خودروی پراید این قاچاقچی ۵۸ ساله را در حوزه شهری سراوان از توابع شهرستان رشت متوقف کردند.
وی افزود: متهم دستگیر و در بازرسی از این خودرو ، هفت کیلوگرم تریاک کشف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان همچنین از کشف ۳۲ کیلوگرم تریاک در استان خبر داد و گفت: ماموران در پی بررسی گزارش های مردمی از فعالیت اعضای دو باند قاچاق در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در استان مطلع شده و با تحقیقات پلیسی از صحت موضوع اطمینان یافتند.
به گفته احدی، ماموران عملیات ویژه در عملیات اول سه دستگاه خودرو را در حوزه شهری بخش شلمان از توابع شهرستان لنگرود متوقف و سه قاچاقچی مرد ۵۴ ساله را دستگیر و ۱۲ کیلوگرم تریاک از یکی از خودروها کشف کردند.
وی ادامه داد: در عملیات دوم یک دستگاه خودرو پژو را در حوزه شهری بخش چابکسر از توابع شهرستان رودسر متوقف و دو قاچاقچی ۴۰ ساله که زن شوهر بودند را دستگیر و ۲۰کیلوگرم تریاک از خودرو آنان کشف و ضبط کردند.
فرمانده نیروی انتظامی لنگرود نیز از کشف چهار کیلو و ۷۲۲ گرم مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ مجید نیکوئی گفت: در راستای مبارزه با مواد مخدر، ماموران انتظامی لنگرود از آغاز آبان ماه سال جاری در چند عملیات جداگانه، چهار کیلو و ۷۲۲ گرم انواع مواد مخدر را کشف و ضبط کردند.
وی با اشاره به معرفی متهمان این پرونده ها به مقام قضایی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.

ایرنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها
http://www.bankmellat.ir/default.aspx