نسخه موبایل
آبان ۱۸, ۱۳۹۶ 320820 اجتماعی خبر گیلان

استخدام پلیس گیلان در رسته راهنمایی و رانندگی و مرکز مشاوره+جزییات

فرماندهی انتظامی استان گیلان در مقطع افسری رسته راهنمایی و رانندگی از میان متقاضیان مرد در رشته های تحصیلی مهندسی خودرو ، تکنولوژی حمل و نقل و ترافیک، کارشناس حمل و نقل جاده ای با تحصیلات کارشناسی و بالاتر استخدام پیمانی می نماید.

به گزارش گیل خبر، علاقه مندان میتوانند حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ۹۶/۸/۲۱ به مدیریت گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان گیلان بین میدان مصلی و میدان نیروی دریایی در شهرستان رشت مراجعه نمایند.

Image result for ‫استخدام پلیس گیلان در رسته راهنمایی و رانندگی و مرکز مشاوره/جزییات‬‎

همچنین مرکز مشاوره معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان از میان داوطلبان مرد با شرایط زیر به صورت پیمانی۵ساله استخدام می کند. ۱) رشته های تحصیلی روانشناسی٬ مشاوره و راهنمایی٬ مطالعات خانواده و مددکاری اجتماعی ۲) حداقل معدل داوطلبین ۱۵. ۳)مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد ۴) حداکثر سن داوطلبان مدرک کارشناسی ۲۲ و کارشناسی ارشد۲۴سال.

تبصره:داوطلبانی که خدمت سربازی را طی نموده اند ۲سال به حداکثر سن آنان اضافه میشود.

علاقه مندان به همراه مدارک شناسایی و تحصیلی حداکثر تا ساعت ۱۲۰۰مورخ۹۶/۸/۲۱به مرکز مشاوره معاونت به آدرس رشت سبزه میدان، ابتدای خیابان بیستون،کوی بقراطی۲،ساختمان مرکز مشاوره مراجعه نمایند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها
http://www.bankmellat.ir/default.aspx