نسخه موبایل
آبان ۱۷, ۱۳۹۶ 320640 اجتماعی خبر گیلان
حاشیه های یک چک برای شهردار سابق رشت؛

لغو حکم جلب دکتر ثابت قدم/ سخنگوی شورای شهر گرگان: در صورت تأیید نشدن صلاحیتش شخص دیگری را انتخاب خواهیم کرد

دادگستری استان گیلان صدور حکم جلب محمدعلی ثابت قدم ، شهردار انتخابی گرگان را لغو کرد.

به گزارش گیل خبر،  به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما روزهای گذشته دادگستری شهرستان ماسال استان گیلان در پی شکایت فردی که از ثابت قدم طلبکار بود حکم جلب وی را صادر کرد و از نیروی انتظامی گرگان خواسته بود وی را دستگیر کند اما امروز دستور لغو حکم جلب وی اعلام شد.

داستان بدهی و جلب شدن و انتشار حکم ثابت قدم در فضای مجازی کار شهردار انتخابی شورای شهر گرگان را برای قطعی شدن انتخابش به عنوان شهردار گرگان سخت کرده است.

بر اساس تصویر حکم جلب که در فضای مجازی منتشر شد وی به علت بدهی حدود بیست میلیون تومانی به فردی باید دادگاهی شود.

سخنگوی شورای شهر گرگان گفت : ثابت قدم چند ماه قبل از انتخاب شدن به عنوان شهردار گرگان ، شهردار رشت بود و مشکل حقوقی نداشت ، اما در هر صورت ما تابع قوانین وزارت کشور هستیم و در صورت تأیید نشدن صلاحیتش شخص دیگری را انتخاب خواهیم کرد.

ربیعی با حمایت از انتخاب شورای شهر گرگان ادامه داد : ایشان به وزارت کشور معرفی شده و مراحل آن نیز در حال پیگیری است و اگر تأیید نشود ، شورا دوباره جلسه گذاشته و شخص دیگری را انتخاب می کند.

اعضای شورای شهر گرگان ۲۲ مهر ماه سید محمدعلی ثابت قدم را به عنوان شهردار گرگران انتخاب کردند که تا کنون نتیجه وزارت کشور برای صلاحیتش اعلام نشده است.

او دکترای شهرسازی دارد و متولد ۱۳۵۳ است.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها
http://www.bankmellat.ir/default.aspx