نسخه موبایل
مهر ۲۳, ۱۳۹۶ 315079 خبر سیاسی
اطلاعیه دفتر رئیس فراکسیون امید مجلس؛

تکذیب دیدار عارف با رئیس دولت اصلاحات با محوریت انتخابات ۱۴۰۰

روابط عمومی دفتر محمدرضا عارف خبر مربوط به دیدار خصوصی رییس فراکسیون امید با رئیس دولت اصلاحات  درباره انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ را تکذیب کرد.

به گزارش گیل خبر، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

در پی انتشار خبری در یکی از روزنامه‌های کشور مبنی بر دیدار خصوصی دکتر محمدرضا عارف با حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد خاتمی پیرامون حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ و تماس‌های مکرر اصحاب رسانه با دفتر دکتر عارف پیرامون صحت و سقم این خبر به اطلاع می‌رساند طی هفته‌های اخیر هیچ‌گونه دیدار و ملاقات خصوصی بین دکتر عارف و جناب آقای خاتمی صورت نگرفته است و در دیدارهای عمومی هم تاکنون هیچ‌گونه صحبتی پیرامون انتخابات آینده، ازجمله انتخابات ۱۴۰۰ انجام نشده است.

به باور دکتر عارف در مقطع فعلی اولویت همه ازجمله فعالان سیاسی و رسانه‌ای باید اهتمام به حل مشکلات کشور و مردم و حمایت از دولت محترم برای عملیاتی کردن برنامه‌های خود باشد و طرح مسائلی همچون انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ انحراف از مسائل اصلی کشور است. ضمن تکذیب این خبر و نقل و قول‌های صورت گرفته درآن، مجدداً از رسانه‌های محترم درخواست می‌شود اخبار مربوط به دکتر محمدرضا عارف را صرفاً از طریق دفتر ایشان دنبال کنند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد