نسخه موبایل
مهر ۲۲, ۱۳۹۶ 314821 اقتصادی خبر گیلان
آئین معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان؛

دلق پوش: برای ورود سرمایه‌گذاران در گیلان فرش قرمز پهن خواهیم کرد/ آراسته: وضع مالی سازمان در شرایط خوبی قرار ندارد

آئین معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.

به گزارش گیل خبر، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان بابیان اینکه گیلان دروازه اروپا است اظهار کرد: ما برای ورود سرمایه‌گذاران در گیلان فرش قرمز پهن خواهیم کرد و باید امنیت برای سرمایه‌گذار فراهم شود.( گزارش تصویری )
 فرهاد دلق‌پوش عصر امروز در آئین معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در سالن اجتماعات این سازمان بابیان اینکه گیلان دروازه اروپا است اظهار کرد: ما برای ورود سرمایه‌گذاران در گیلان فرش قرمز پهن خواهیم کرد و باید امنیت برای سرمایه‌گذار فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه ۴۰ درصد ایجاد اشتغال وظیفه ما است افزود: ایجاد اشتغال و رونق تولید وظیفه ما بوده و استان گیلان قابلیت‌های زیادی دارید پس نباید ضعیف عمل کرده و باید برنامه‌های بلندمدت داشته باشیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان بیان کرد: ارباب‌رجوع باید تکریم شود و تمامی موانع تولید برداشته شوند و قانون مداری و صداقت وظیفه ما است و استان هم به آن نیاز دارد.

محمد آراسته، سرپرست سابق سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان هم بابیان اینکه تعداد طرح‌های نیمه‌تمام در سازمان زیاد است گفت: در صنایع سلولوزی و mdf باید طرح‌های نیمه‌تمام را به یاری خداوند به پایان برسانیم و باید در بحث پشتیبانی و منابع مالی استان این موضوع‌ها مطرح شود.

وی افزود: وضع مالی سازمان در شرایط خوبی قرار ندارد و دریافتی کارکنان سازمان نشان‌دهنده وضعیت خوبی نیست که باید این مشکلات برطرف شود.

فارس

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد