نسخه موبایل
مهر ۲۱, ۱۳۹۶ 314491 اجتماعی خبر گیلان
پس از یک روز تجسس؛

کشف جسد شکارچی لاهیجانی

جسم بی جان یک شکارچی ۳۵ساله پس از یک روز جستجو در مزارع روستای کوشال در اطراف لاهیجان پیدا شد.

به گزارش گیل خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان/ چهار شکارچی دیروز به منظور شکار به محل شالیزارهای کوشال رفته اند که یک نفر از آنها پس از شروع بارندگی باز میگردد و دیگر گروه به شکار ادامه میدهند اما سه نفر دیگر تا پاسی از شب مراجعت ننمودند.و خانواده موضوع را به پلیس اطلاع میدهند و تجسس برای یافتن افراد از دیشب آغاز گردید

سر انجام صبح امروز فرمانده انتظامی لاهیجان خبر داد: جسم بی جان یک شکارچی ۳۵ساله در مزارع روستای کوشال در اطراف لاهیجان پیدا شد.

وی افزود: تلاش های پلیس؛ گروه های امدادی و مردم تا صبح بی نتیجه بود تا اینکه در نهایت حوالی ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه روزجاری جسد بی جان یکی از شکارچیان ۳۵ ساله در مزارع روستای کوشال لاهیجان پیدا شد.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان با اشاره به اینکه تلاش برای یافتن دو شکارچی دیگر ادامه دارد؛تصریح کرد : علت مرگ جسد کشف شده در حال بررسی بوده و به محض مشخص شدن اطلاع رسانی خواهد شد.

گیل خبر: بنا به گزارشات مردمی رسیده در محل، آثار اصابت ساچمه تفنگ شکاری در ناحیه گردن جسد پیدا شده مشهود است و لباس مرحوم نیز آغشته به خون است

 

به روز میشود…

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx