نسخه موبایل
مهر ۲۰, ۱۳۹۶ 314295 خبر سیاسی گیلان
شنیده های گیل خبر؛

تعریف آقای مدیرکل از خود با چاشنی حمله به اصلاح طلبان/ خودروهای شهرداری رشت زیرپای اعضا و آقازاده های سابق شورا!/ سکوت عجیب  شهرداری و حامیان جمشیدپور به خبر گیل خبر

.

اختصاصی گیل خبر/ شنیده ها حاکی از این است که یکی از مدیران کل استان گیلان سخت نگران جابجایی خود است و در هر محفل اداره ای که ممکن باشد با هشدار دادن و تهدید کارکنان گوشزد می کند که لااقل شش سال دیگر در استان خواهد ماند.وی در دو روز گذشته در جمع کارکنان اداره خود در انزلی ضمن تبیین این هشدار از کمالات خود سخن گفته و گزینش پی در پی‌خود را بعنوان مدیر نمونه برخ کارمندان کشیده است. البته وی از شاخصهای مدیر نمونه چیزی نگفته و معلوم نکرده که استخدام فله ای فک و فامیل آیا از زمره ی این شاخصهاست یا آیا در این طبقه بندی پلیسی کردن فضای اداره و ضبط مداوم صدای کارمندان توسط خفیه نویسان ایشان نیز گنجانده شده است؟
وی در جمع کارکنان انزلی ضمن انتقاد به اصلاح طلبان!جو سازی ها را علیه خود محکوم کرده و گفته که این اصلا صحت ندارد که تغییرات ایجاد شده توسط وی باعث تبعید برخی از کارکنان این طیف سیاسی شده است.وی در تشریح سخنان خود این حرفها را جو سازی یک جریان سیاسی علیه خود دانسته است. گفتنی است مدتی پیش گیل خبر در شنیده ای خبر از آن داده بود که در جذب نیروی یکی از ادارات سازمان های دولتی گیلان در اواخر سال گذشته، بیش از نیمی از افراد جذب شده از اقوام نزدیک آقای مدیرکل هستند. در بین این افراد نام شوهر خواهر آقای مدیر، دو خواهر زاده آقای مدیر یکی با مدرک سیکل و دیگری با مدرک دیپلم و خواهرزاده مدیرکل سابق این سازمان بچشم میخورد!

 

خودروهای شهرداری رشت زیرپای اعضا و آقازاده های سابق شورا!

شنیده ها حاکی از این است که چند خودروی شهرداری رشت که در شورای چهارم در دست اعضای شورا بود همچنان در اختیار آن ها قرار دارد و بعضی از این خودروها به تازگی تحویل گرفته شده است. حتی یکی از این خودروهای شهرداری زیرپای یکی از نمایندگان مجلس نیز بوده که قبلا در شورای شهر فعالیت می کرد. یکی از خودروها نیز در حالی به تازگی بعد از سه سال از عضو شورا پس گرفته شده که نزدیک به ۳ سال زیرپای پسر این عضو شورا بوده و در حالی تحویل گرفته شده که نیاز به تعمیرات اساسی دارد.

سکوت عجیب  شهرداری و حامیان جمشیدپور به خبر گیل خبر

در حالی که با انتشار نامه سرپرست سابق شهرداری رشت به خود در پایگاه گیل خبر موج واکنشهای خبری و رسانه ای به این موضوع طی روزهای گذشته افزایش یافته اما همچنان شاهد سکوت شهرداری رشت نسبت به این موضوع هستیم اما جالب تر اینکه حامیان اصلی این فرد در شورا نیز این روزها موضع سکوت اختیار کرده اند! افرادی که شنیده می شود رای به برکناری ثابت قدم را منوط به سرپرستی جمشیدپور کردند و حتی با شروع دوره جدید شورا با طراحی ابستراکسیون (به اذعان خود) و ترفندهای دیگر مانع از برکناری این شخص شدند این روزها هیچگونه اظهار نظری در مورد عمل قبیح سرپرست سابق شهرداری رشت از خود نشان نمی دهند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد