نسخه موبایل
مهر ۱۷, ۱۳۹۶ 313651 خبر
واکنش مدیرکل بازرسی استان گیلان به خبر گیل خبر:

عمل سرپرست سابق شهرداری رشت عملی قبیح است/ جلوی امتیاز این واگذاری سلب شده است

مدیرکل بازرسی استان گیلان با بیان اینکه عمل سرپرست سابق شهرداری رشت عملی قبیح است گفت: تاکنون منزلی تحویل وی نشده و جلوی امتیاز این واگذاری نیز برای وی سلب شده است.

به گزارش گیل خبر، سیف‌الله مسرور  با اشاره به نامه منتشر شده ای که اولین بار در گیل خبر در ارتباط با واگذاری یک باب منزل مسکونی به معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت منتشر شد و در رسانه های کشوری و مجازی بازتاب گسترده ای داشت اظهار داشت : عمل سرپرست سابق شهرداری رشت عملی قبیح است.

مدیرکل سازمان بازرسی استان گیلان در گفت و گو با تسنیم با اشاره به اینکه پیگیری‌های لازم در این زمینه از سوی سازمان بازرسی استان انجام شد اعلام کرد: تاکنون منزلی تحویل وی نشده است.

بازرس کل استان گیلان با تاکید بر اینکه نه تنها تاکنون منزلی تحویل وی نشده است بلکه جلوی امتیاز این واگذاری نیز برای وی سلب شده و در آینده نیز چنین امکانی را نخواهد داشت.

گفتنی است دو روز گذشته گیل خبر با انتشار تصویر نامه ای از درخواست فرامرز جمشیدپور معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت به فرامرز جمشیدپور سرپرست  شهرداری رشت  خبر داد که در  آن نامه در اختیار گرفتن یک منزل مسکونی در رشت برای سکونت وی تقاضا شده بود.

از نکات قابل توجه در این نامه مشترک بودن نام درخواست‌کننده و مرجع صدور دستور بود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx