نسخه موبایل
مهر ۱۴, ۱۳۹۶ 312871 خبر سیاسی گیلان
نخستین نشست استاندار گیلان با مجمع نمایندگان استان؛

سالاری: هدف مشترکی با نمایندگان داریم/ غیبت ادامه دار جعفرزاده در جلسات با استاندار جدید+ تصاویر

استاندار گیلان در نخستین نشست مشترک با مجمع نمایندگان استان گفت: هدفی مشترک برای توسعه ی گیلان و خدمت به مردم داریم.

به گزارش گیل خبر، دکتر مصطفی سالاری در این نشست با اشاره به اینکه با نگاهی مشترک حول توسعه ی گیلان وجود دارد افزود: با همکاری نمایندگان استان در مجلس طرح ها،برنامه ها و پروژه های استانی و شهرستانی مهمی که نیازمند اقدام برای اخذ مجوزها و تامین اعتبارات ملی است به صورت مشترک پیگیری خواهیم کرد.

وی فضای موجود بین نمایندگان مجلس و استاندار در اولین جلسه رسمی را بسیار مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: به همکاری های مشترک و گشایش کارها در روزها و ماه های آتی بسیار خوشبین هستم.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه امیدوارم در فضای مطلوبی که در استان وجود دارد اقدامات موثری را به ثمر بنشانیم گفت: نمایندگان مجلس، بنده، همکارانم و همه ی نخبگان و فعالان گیلان هدفی مشترک برای توسعه ی گیلان و خدمت به مردم داریم.

وی با اشاره به ارائه نظرات مفید و ارزشمند نمایندگان مردم در مجلس خاطرنشان کرد: همتی مضاعف برای رفع مشکلات مردم و انجام کارهای مهم و طرح های بزرگ را بکار خواهیم بست.

دکتر سالاری گفت: انشاءالله آثار این اقدامات را در هفته ها و ماه های آینده شاهد خواهیم بود.

رییس مجمع نمایندگان استان نیز در این نشست با اشاره به اینکه اقدامات استاندار را برنامه محور ارزیابی می کنیم گفت: با این رویکرد مثبت می توانیم در مسیر پیشرفت و اجرای برنامه های توسعه محور گام های اساسی برداریم.

محمدحسین قربانی افزود: تکلیفی که استاندار گیلان به فرمانداران حول محور برنامه ششم توسعه در بازه ۴ ساله و با برشی یک ساله مشخص کردند قطعاً می تواند نتایج توسعه ای داشته باشد.

وی با ابراز خرسندی از رویکرد دکتر سالاری اظهار داشت: امیدواریم با نگاه دوسویه ای که بین استاندار و مجمع نمایندگان وجود دارد در زمینه پیشرفت گیلان گام برداریم.

در این نشست هر یک از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی به بیان دیدگاه ها، نقطه نظرات و پیشنهادات خود در مسیر توسعه و پیشرفت گیلان پرداختند.

به گزارش گیل خبر، از جمله غائبین این نشست غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت بود که در جلسه معارفه استاندار جدید نیز شرکت نکرده بود.

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx