نسخه موبایل
مهر ۳, ۱۳۹۶ 310256 خبر سیاسی گیلان یادداشت
دردم نهفته به ز طبیبان مدعی!

استانداری گیلان،چگونه یک بادنما بسازیم؟!

وقتی رجوع کردم به آرشیو خبرهای چند هفته ی اخیر در حمایت از فردی خاص و تخطیه دیگر گزینه ها، در کمال تعجب تمامی آن اخبار حذف شده بودند و به جای آن حمایت های رنگارنگی از استاندار منتخب دیدم که آب و روغن قاطی کردم و تسمه تایم پاره کردم

گیل خبر/ سام سکوتی بداغ

خداوند را شاکریم که دفتر استانداری گیلان به پایان آمد و حکایت ها بیشتر ادامه پیدا نکرد که کم کم داشت سر از جاهای معتدل تری در می آورد. تصمیم دولت این شد که از گرم ترین نقطه کشور برای شهر باران های نقره ای والی بفرستد تا رسانه ای که تا دیروز از هر خبر و مصاحبه ای برای اعتدالاسیون کردن استانداری گیلان بهره می برد، دنده را چنان معکوس بکشد که صدای چرخ دنده هایش تا دفتر شخص وزیر کشور برسد.
انتخاب استاندار گیلان، اصلاح طلبان را هم راضی نکرد و فرد منتخب توسط دولت در لیست هیچکدام از احزاب و تشکل ها نبود و بیش از آنکه گزینه ی جریان های سیاسی و افراد خاص باشد، انتخاب شخص ریاست محترم جمهور (بنا بر مصاحبه ای منتشر شده از وزیر کشور برای بوشهر) و یا رحمانی فضلی برای گیلان بود. امروز هم اصلاح طلبان بر سر مطالبات خود هستند و رایزنی ها بی شک برای تحقق وعده های دولت در منطقه تمامی نخواهد داشت و اصلاح طلبان استان همیشه بر سر عهدی که با مردم بستند، خواهند بود و رضایت عمومی و پایگاه اجتماعی خود را با هیچ تیتر و عنوانی معامله نخواهند کرد.
روی سخنم در این وجیزه با آن دسته از دوستانی است که امروز عٓلٓم حمایت از دکتر سالاری را بلند کرده اند زیرا وقتی رجوع کردم به آرشیو خبرهای چند هفته ی اخیر در حمایت از فردی خاص و تخطیه دیگر گزینه ها، در کمال تعجب تمامی آن اخبار حذف شده بودند و به جای آن حمایت های رنگارنگی از استاندار منتخب دیدم که آب و روغن قاطی کردم و تسمه تایم پاره کردم، مگر می شود به این سرعت تغییر جهت داد و قبل از وزیدن باد جهت آنرا تشخیص داد. روح آقای ملون شاد که مردند و شاهد چنین رنگین کمان بوقلمون نشانی نبودند.
از اداره ی هواشناسی کشورهای گرفتار باد و طوفان های مهیب (خصوصا دوستان آقای ترامپ) دعوت می کنم نشستی با این دوستان داشته باشند و آخرین تکنولوژی روز را از روی بادنمای ذاتی این عزیزان الگو برداری کنند تا شاید دیگر نه از کاترینا خسارتی ببینند و نه شادی شهرشان خراب شود!
البته به نظر می رسد پس از رفع تحریم ها، روغن های هیدرولیک مرغوب تری وارد کشور می شود که فرمان های بالادستی هم در دست مدیران فرمان دار زیبا و نرم چرخش می کند به سمتی که بتوان در آینده ای نزدیک حال که طبقه هفتم از کف رفته است، دفاتر دیگری در طبقات پایین تر را نشانه بگیرند!
باد پیمودن کار انسان های هفت پیمانی است که بر سر هیچ یک از پیمان ها هم استوار نیستند و اگرچه خود را هفت خط می پندارند اما بیشتر خط خطی هستند و از مزور هم نتوانند عبور کنند تا شاید به خط ازرق می رسیدند که حد اعتدال در بالا بردن ابریق بود.
«باشد که از خزانه ی غیبم دوا کنند»

گیل خبر: انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx