نسخه موبایل
شهریور ۲۱, ۱۳۹۶ 306606 خبر سیاسی گیلان
‍ در نشست مجمع نمایندگان گیلان با نوبخت چه گذشت؟

حمایت قاطع تمامی نمایندگان از دکتر نجفی/ نوبخت: گزینه دیگر هم بدهید!

جلسه مجمع نمایندگان استان گیلان با دکتر نوبخت معاون رییس جمهور امروز عصر برگزار گردید.

به گزارش گیل خبر، سایت  خبرآزاد نوشت:شنیده ها از منابع موثق حاکی از این است  که در این  جلسه حمایت قاطع همه نمایندگان استان گیلان مبنی بر ابقای استاندار فعلی استان گیلان آقای دکتر نجفی بوده است.
اما طبق شنیده ها واکنش دکتر نوبخت در این جلسه پس از تحسین و تبریک به استاندار گیلان مبنی بر اینکه ایشان توانسته است همه نمایندگان استان گیلان را همراه و حامی خود داشته باشد نام بردن از سه گزینه دیگر و سپس درخواست از نمایندگان برای این بوده که باز هم گزینه های دیگری را نیز معرفی کنند!لازم به ذکر است که در روزهای اخیر نیز نماینده ولی فقیه در استان گیلان از ادامه حضور دکتر نجفی حمایت قاطع کرده بود. با این اوصاف باید گفت دکتر نجفی از معدود استاندارانی در تاریخ گیلان است که حمایت قاطع نماینده ولی فقیه و مجمع نمایندگان استان را داراست.
حال باید دید دکتر نوبخت به عنوان یکی از مهمترین عناصر تاثیر گذار در تصمیم گیری برای انتخاب استاندار با ادامه حضور نجفی در استانداری موافقت می کند و یا در تقابل با نمایندگان گیلان و نماینده ولی فقیه مسیر دیگری را در پیش خواهد گرفت؟!

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد