نسخه موبایل
مرداد ۲۶, ۱۳۹۶ 299372 اقتصادی خبر گیلان
استاندار گیلان در نشست اعضاء هیأت مدیره شرکت کشتیرانی خزر :

تمام تلاشمان برای کاهش موانع رونق اقتصاد دریا محور را به کار بستیم

استاندار گیلان در نشست اعضاء هیأت مدیره شرکت کشتیرانی خزر گفت: تمام تلاش ما بر این بوده است که موانع اقتصاد دریامحور در گیلان برداشته شود.

به گزارش گروه دریافت گیل خبر، دکتر نجفی در این نشست با اشاره به ظرفیت بالای استان گیلان در حوزه اقتصادی و گردشگری، خاطر نشان کرد: تمام تلاش خود را برای تقویت حوزه اقتصادی استان به کار بسته‌ایم و نتایج خوبی حاصل شده است که البته کافی نیست و ضرورت دارد توجه بیشتری به این موضوع داشته باشیم.

وی  تصریح کرد: باید برای تقویت بنیه اقتصاد دریا محور،  همه جانبه نگر باشیم و بپذیریم تقویت استان گیلان تقویت کشور را به دنبال خواهد داشت.

نماینده عالی دولت در استان گیلان گفت: در گرفتن حق و حقوق استان با هیچکس تعارف ندارم و با تمام ظرفیت و توان جهت پیشبرد منافع استان پیش خواهیم رفت.

وی اظهار کرد: دریای خزر بستری مناسب برای توسعه اشتغال و رونق بخشیدن به اقتصاد کشورهای حاشیه آن است.

استاندار گیلان با بیان اینکه حمل و نقل در دریای خزر نیازمند توجه بیشتری است اظهار کرد: اراده ما بر این بوده و هست که با تمام توان و ظرفیت جهت تقویت این حوزه تلاش کنیم و موانع رونق اقتصاد دریامحور را برداریم و یقیناً توسعه این بخش ضمن کسب سود اقتصادی، متضمن حق حاکمیت ملی کشور بر این دریا خواهد بود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد