نسخه موبایل
مرداد ۲۱, ۱۳۹۶ 297927 خبر گیلان ورزشی
در مراسم تجلیل از خبرنگاران توسط هیات والیبال استان گیلان؛

در گیلان زمینه برای حضور بانوان در استادیوم فراهم است / خانه والیبال گیلان تاسیس می شود

بعد از ظهر امروز از جمعی از خبرنگاران توسط هیات والیبال ایتان گیلان تقدیر بعمل آمد.

اختصاصی گیل خبر /پریسا عموئی: رئیس هیات والیبال استان گیلان در مراسم تجلیل از خبرنگاران با اشاره به این موضوع که کسی حق ایجاد محدودیت برای رسانه ها را ندارد از پایگاه های خبری استانی  تقدیر کرد و ازگیل خبر  به عنوان  یکی از سایت های با پتانسیل بالا که توانایی به چالش کشیدن مسئولین را دارند یاد کرد .

محسن خاکزاد نیز با اشاره برگزاری جام اصحاب رسانه در بخش بانوان و آقایان یادآور شد که گیلان از پتانسیل بالایی برای برگزاری مسابقات در سطح کشوری است .

وی همچنین از صدور کارت عضویت فدراسیون والیبال برای اصحاب رسانه خبر داد که می توانند از تسهیلات و امکانات هیات والیبال بهره مند شوند .

رئیس هیات والیبال استان گیلان اظهار کرد : تاسیس خانه والیبال گیلان ، ساماندهی آموزشی والیبال در دو قالب آکادمی و کانونی ، برگزاری مسابقات کاپ آزاد والیبال ساحلی از برنامه های آتی هیات است .

خاکزاد با بیان اینکه  شهرستان رودسر قطب والیبال ساحلی ایران است از تشکیل سازمان توسعه والیبال ساحلی خبر داد.

وی درباره حضور بانوان در استادیوم ها در استان تصریح کرد : زمینه های لازم برای حضور خانواده ها با رعایت شئونات اسلامی و اخذ مجوز از مسئولین وجود دارد و قطعا فرهنگ بالای مردم گیلان نیز موثر است .

رئیس هیات والیبال گیلان در پایان گفت : گیلان از پتانسیل خوبی برای حضور در لیگ برتر برخوردار است و در سال آینده تیمی با محوریت حضور بازیکنان بومی تشکیل خواهد شد .

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد