نسخه موبایل
مرداد ۲۰, ۱۳۹۶ 297541 اجتماعی خبر ویژه ها

واکنش ۲ هنرمند به شهادت محسن حججی+عکس

خواننده کشورمان در اینستاگرمش خطاب به شهید مدافع حرم نوشت: نماینده ملت من تویی با اقتدار و وقار نه سلفی بگیران بی اندیشه. اینجا همه دچار دعوای بعد انتخاب و انتصاب و آنجا بفکر سرزمینت اعتقادت و ..

به گزارش گیل خبر، شهادت محسن حججی که پس از اسارت توسط داعش، سرش را از بدن مطهرش جدا کردند واکنش های زیادی را در فضای مجازی به همراه داشت.

رضا صادقی خواننده کشورمان در این رابطه در اینستاگرامش نوشت: نماینده ملت من تویی با اقتدار و وقار .. نه سلفی بگیران بی اندیشه. اینجا همه دچار دعوای بعد انتخاب و انتصاب و انجا بفکر سرزمینت اعتقادت و … .
نماد وقاری مرد ، صلابت نگاه تو و اشوب در چهره قاتل تو .. چه دیدنیست جوانمردی جوان سرزمینم .
شهید مدافع حرمت و حرمت محسن حججی …. درود به مردان با غیرت این مُلک.

بهنوش بختیاری نیز در اینستاگرامش چنین نوشت: شهید محسن حججی که در سوریه اسیر داعش شد و سر از تنش جدا کردن…..قهرمان زندگی من این شهید است……ولله به خدا سوپر استار هیچوقت نباید قهرمان من وتو باشد…چه تفاوتیست میون‌ما و امثال آقا محسن نجیب و وفادار و فداکار ما…چه دردی از این سنگین تر که هموطنت اینطوری…انقدر ناجوانمردانه بره….داد همه مظلوم های ایران رو از این بی وجودهای حیوون بگیر خدایا…که اگه این شهدا نبودن…من وتو راحت زیر کولر در کف اینستاگرام نبودیم……بعضی جوونها علی الحساب زیر ابرو اشونو چک کنن تا ما برگردیم…
..تسلیت به خانواده ایشون و همه مردم ایران

جام جم آنلاین

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها