نسخه موبایل
مرداد ۲۰, ۱۳۹۶ 297525 خبر سیاسی گیلان یادداشت
حسن سامری

سخنی با مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان گیلان

اینجانب در زمان مدیریت سابق آن اداره کل بعنوان یک خبرنگار بنا بر اقتضای حرفه‌ای و شغلی و ایضاً رسالت شرعی خود سؤالاتی را که عموماً مطالبه مردم عزیز پیرامون عملکرد ایشان در حوزه‌های مختلف بود مطرح کردم و مدیرکل سابق به جای پاسخگویی منطقی و اظهارنظر در این خصوص نفیاً یا اثباتاً با رفتار غیراصولی جبهه‌گیری کردند و متعاقباً با اعمال واکنش تند به اینجانب ، اتهام واهی اخذ امتیاز را با طرح عنوان مصطلح خود (باج‌خواهی) صراحتاً وارد نمودند!

گیل خبر/ حسن سامری

مراسم معارفه حجت‌الاسلام ستار علیزاده بعنوان مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان چندی پیش برگزار شد. وی سکان مدیریت این اداره کل را پس از ۶ سال مدیریت حجت‌الاسلام ولی عادلی در دست گرفت تا تجارب مدیریتی خویش در مدت تصدی مدیریت اوقاف و امور خیریه استان مازندران و ریاست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستانهای رشت و رودسر را در راستای اعتلای خدمت‌رسانی این سازمان به مردم بکار گیرد.

جناب آقای علیزاده، شنیده ها حاکی از آن است در گذشته و در دوران فعالیت خود تعاملی خوب و دوسویه با رسانه‌ها داشتید و صراحتاً اعتقاد به حضور پررنگ اصحاب رسانه و ارباب جراید و شنیدن نقطه‌ نظرات و انتقادات سازنده و دلسوزانه آنان داشتید.

اینجانب در زمان مدیریت سابق آن اداره کل بعنوان یک خبرنگار بنا بر اقتضای حرفه‌ای و شغلی و ایضاً رسالت شرعی خود سؤالاتی را که عموماً مطالبه مردم عزیز پیرامون عملکرد ایشان در حوزه‌های مختلف بود مطرح کردم و مدیرکل سابق به جای پاسخگویی منطقی و اظهارنظر در این خصوص نفیاً یا اثباتاً با رفتار غیراصولی جبهه‌گیری کردند و متعاقباً با اعمال واکنش تند به اینجانب ، اتهام واهی اخذ امتیاز را با طرح عنوان مصطلح خود (باج‌خواهی) صراحتاً وارد نمودند! اتهامی غیرمستند و غیرمستدل که از مصادیق بارز افترا بوده، و قابل پیگرد قضائی در مراجع صالحه می‌باشد. اما براساس همان نیت قلبی و رسالت شغلی پیشتر گفته شده ، اینجانب از مطالبه حقوق معنوی خویش صرف ‌نظر نمودم.

سؤالاتی که بارها در دوران مدیریت سابق آن اداره کل طرح کردم اما در نهایت متاسفانه مطالبه‌‌ به حق مردم نافرجام و بی پاسخ ماند؟! مسلماً علیرغم اعمال سیاست برخورد حذفی از سوی مدیریت سابق و خصوصاً روابط عمومی مانع نشد تا بر اساس اعتقاد قلبی ، رسالت شرعی و مردمی و شغلی این خادم مردم، از پیگیری پاسخ سوالات دلسرد شوم و در آینده هم نخواهم شد.

البته پرواضح است با عنایت به احراز سوابق مدیریتی و انقلابی حضرتعالی در عرصه‌های مختلف نظام اسلامی ، همکاران خود را در بخشهای مختلف آن اداره کل در راستای پاسخگویی و تعامل دوسویه با رسانه ها مورد ارشاد و تذکر دلسوزانه قرار خواهید داد تا در آینده شاهد چنین سیاستهای ناکارآمد از سوی روابط عمومی اساساً نباشیم. چرا که پاک کردن صورت مسئله، در واقع را‌هکار پاسخ به مسئله نمی‌باشد.

در خاتمه، ضمن عرض خیرمقدم مجدد، امید است با حضور حضرتعالی در رأس اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان شاهد اعتلای خدمت‌ رسانی به مردم عزیزمان و تعامل مثبت آن اداره کل با اصحاب رسانه باشیم.سعی تان مشکور و اجرتان با کردگار بی همتا

گیل خبر: انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد