نسخه موبایل
مرداد ۱۹, ۱۳۹۶ 297390 اجتماعی خبر ویژه ها

قتل هولناک زن ثروتمند در ویلا

تیم جنایی پایتخت سرگرم تحقیق درباره ماجرای قتل هولناک زن سالخورده ثروتمندی است که درجریان جنایتی مرموز درخانه ویلایی‌اش به قتل رسید.

به گزارش گیل خبر، ساعت ۵ بعد از ظهر سه‌شنبه ۱۷ مرداد، مرد جوانی با اوراژانس و مأموران کلانتری ۱۰۱ تجریش تماس گرفت و از حادثه‌ای تلخ برای صاحبخانه‌اش خبر داد.

به‌دنبال این تماس بلافاصله نیروهای امدادی و پلیس راهی محله الهیه درشمال تهران شده و همزمان با خاموش کردن آتش، جسد خونین پیرزن را یافتند.بدین‌ترتیب موضوع به بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران اعلام شد و به دستور سجاد منافی آذر، تحقیقات تخصصی در این خصوص آغاز شد.سرایدار جوان که موضوع را به پلیس اعلام کرده بود در تحقیقات به کارآگاهان جنایی گفت: «مدتی است که در خانه ویلایی ۷۰۰ متری بلقیس خانم سرایدارهستم. زمان حادثه همراه خانواده‌ام به میهمانی رفته بودیم که تلفن همراه دخترم به صدا درآمد. بلقیس خانم با صدایی بریده بریده و درحالی که به سختی نفس می‌کشید از ما کمک خواست. او گفت: ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه زنگ خانه به صدا درآمد و مرد ناشناسی که خود را مأمور آب معرفی کرد وارد خانه شد. اما لحظاتی بعد مرد ناشناسی که صورتش را با نقاب پوشانده بود به خانه آمده واو را با پنکه هدف قرارداده است. ما هم بلافاصله راهی خانه شدیم. و…

در ادامه تحقیقات مشخص شد که مرد نقابدار سه اتاق را به آتش کشیده است اما آتش خیلی زود خاموش شده است. با توجه به اینکه خانه به هم ریخته بود احتمال سرقت مطرح شد اما نتیجه قطعی دراین باره به اعلام نظر فرزندان بلقیس موکول شده که در خارج از ایران زندگی می‌کنند.

از سوی دیگر در ادامه تحقیقات و بررسی دوربین‌های مداربسته اطراف خانه ویلایی، مأموران تصاویر مرد نقابداری را به‌دست آوردند که با ساک سیاه رنگی وارد خانه شده و یک ساعت و نیم بعد هم ازآنجا خارج شده بود. در حال حاضر تحقیقات برای شناسایی عامل جنایت و انگیزه قتل ادامه دارد.

ایران

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها