نسخه موبایل
مرداد ۱۸, ۱۳۹۶ 297079 اجتماعی خبر گیلان
اوج نظارت شهرداری و شورای شهر رشت!

دیوار کشی پلیس راهور رشت زیر پل تقاطع گاز+ تصاویر

گذشته از این سوالات که آیا بر اساس قانون می توان مصداقی از شارع عمومی را با شرایط فوق محصور و دیوار کشی نمود و آیا چهره زشت این دیوار کشی گذشته از امنیت و استحکام آن با اصول زیباسازی شهری تطبیق دارد ؟

اختصاصی گیل خبر/ چند روزی است که شهروندان رشتی با عبور از زیر تقاطع غیر همسطح گاز با صحنه ای بسیار نادر و عجیب روبرو می شوند.
ظاهرا ایستگاه پلیس راهور مستقر در زیر پل که پیش از این محدوده خود را با توری فلزی محصور کرده بود در حرکتی عجیب و ناباورانه اقدام به دیوار کشی با سنگ بلوک به دور این پاسگاه کرده است، آنهم دقیقا در وسط شهر و از قضا در وسط خیابان و زیر تقاطع غیر همسطح!
گذشته از این سوالات که آیا بر اساس قانون می توان مصداقی از شارع عمومی را با شرایط فوق محصور و دیوار کشی نمود و آیا چهره زشت این دیوار کشی گذشته از امنیت و استحکام آن با اصول زیباسازی شهری تطبیق دارد ؟ بیشتر باید یک خسته نباشید و خدا قوت به جمشیدپور سرپرست شهرداری شهر رشت و شورای پر ادعای چهارم این شهر گفت که در روزهای پایانی این شورا اوج نظارت و دفاع از حقوق شهروندان خود را به منصه ظهور گذاشته و نسبت به این موضوع سکوت اختیار کرده اند.
تصاویر خود گویای واقعیت است و بنظر نمی رسد که در هیچکدام از شهرستانهای گیلان و حتی شهرستانهایی که سابقا تحت مدیریت شهری فرامرز جمشیدپور اداره می گردید شاهد چنین شاهکاری در قلب شهر باشیم!

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
پربیننده ترین ها