نسخه موبایل
مرداد ۶, ۱۳۹۶ 293900 خبر فرهنگی

ناظری ها در قوچان پشت درهای بسته کنسرت/ دادستان: مکان کنسرت ایمن نیست

درهای سالن کنسرت شهرام ناظری و حافظ ناظری در شهرستان قوچان پلمب و از ورود آن‌ها به داخل سالن جلوگیری شد.

به گزارش گیل خبر، شهرام ناظری و حافظ ناظری قرار بود امروز (جمعه، ششم مردادماه) کنسرت «آواز پارسی» را در شهر قوچان روی صحنه ببرند، اما با درهای پلمب‌شده سالن کنسرت مواجه شدند و از ورود آن‌ها به داخل سالن جلوگیری شد.

مدیر روابط عمومی این اجرا در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: ما از مشهد به سمت قوچان حرکت کردیم، اما خبری از لغو اجرا نبود. ما نیز از دیگران شنیده بودیم که کنسرت را لغو کرده‌اند، اما چون این موضوع از طرف هیچ مرجع رسمی‌ای به ما اعلام نشده بود، هماهنگی‌ها و تمرین‌ها را انجام دادیم.

او با بیان این‌که این کنسرت قرار بود، ساعت ۱۹:۳۰ امروز آغاز شود، ادامه داد: اکنون درهای سالن کنسرت پلمب شده و از ورود شهرام ناظری و حافظ ناظری به داخل آن جلوگیری شده است. این در حالی است که ما هنوز نمی‌دانیم پلمب توسط کدام مرجع انجام شده است. از آنجا که هیچ اعلام رسمی‌ای مبنی بر لغو این کنسرت نشده بود، مخاطبان این اجرا در محل کنسرت حضور پیدا کرده‌اند و نسبت به این حرکت معترض هستند. نیروی انتظامی نیز محل را ترک کرده است.

او همچنین گفت که از طرف مسئولان اداره ارشاد قوچان، قول‌هایی مبنی بر رفع این مشکلات به گروه داده شده است و آن‌ها در حال رایزنی برای برگزاری این کنسرت هستند.

باید حادثه‌ای مانند پلاسکو رخ دهد تا شاهد برانگیخته‌شدن احساساتمان باشیم/ مکان کنسرت استاد ناظری ایمن نبود

دادستان قوچان در گفت و گو با خبرنگار اخبار مشهد با اشاره به تعویق اجرای کنسرت استاد ناظری گفت: به برگزارکنندگان قبلا اطلاع داده شد که مکان منتخب ایمن نیست وگنجایش این ظریفت جمعیت را ندارد اما درپی اهداف اشتباه خود بودند برای دادستانی حفظ جان افراد در سالنی که گنجایش مناسب ندارد و استقبال از آن زیاد است، مهم تر است و همین طور نظم عمومی ، افرادی که سخنان غیر مسئولانه و تشویش افرین و بدون اطلاع می گویند علاوه بر مباحث حقوقی، برای جان افراد ارزش قائل نیستند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: آیا باید مجدد حادثه‌‌ای چون پلاسکو را شاهد باشیم تا احساسات ما برانگیخته شود؟ تمام این خطرات چند روز پیش به مسولان مجری اعلام شد اما گویا گوش شنوایی نیست.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx