نسخه موبایل
تیر ۲۷, ۱۳۹۶ 291271 خبر گیلان ورزشی

ورزشگاه شهید عضدی میزبان بازی های اولیه سپیدرود

رئیس هیئت فوتبال استان گیلان در خصوص زمین برگزاری دیدارهای خانگی سپیدرود توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش  گیل خبر،  فرامرز الماسخاله در مورد وضعیت سپیدرود برای میزبانی در لیگ برتر گفت: اولویت هیئت فوتبال آماده سازی ورزشگاه سردارجنگل برای میزبانی سپیدرود در مسابقات لیگ برتر است.

رئیس هیئت فوتبال استان گیلان گفت: آماده‌سازی چمن، نور، اسکوربورد، صوت و رختکن ورزشگاه سردارجنگل را در دستور کار قرار دادیم تا برای میزبانی مناسب سپیدرود در لیگ برتر آماده شود.

الماسخاله با بیان اینکه چمن ورزشگاه سردارجنگل انتخاب شده است، افزود: با چندین شرکت جلسه برگزار کردیم و چمن، مورد تایید سازمان لیگ قرار گرفته و در ارتباط با نور ورزشگاه نیز با شرکت‌های مختلف صحبت کردیم وارد مذاکره شدیم.

وی خاطرنشان کرد: ورزشگاه سردار جنگل برای هفته اول رقابت‌های لیگ برتر آماده نمی‌شود و سه تا چهار مسابقه اول سپیدرود در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می‌شود.

الماسخاله با بیان اینکه سازمان لیگ معتقد است بازی‌های سپیدرود از ابتدا باید در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار شود گفت: با رایزنی‌هایی که با سازمان لیگ انجام دادیم چند بازی اول را در ورزشگاه سردارجنگل بازی می‌کنیم و تا هفت بازی اول وقت داریم مسابقات را در سردارجنگل برگزار کنیم.

او در ارتباط با میزبانی ملوان در ورزشگاه تختی انزلی گفت: مالک این استادیوم دولت است و درکل دولت باید به تیم‌های ملوان و سپیدرود کمک کند تا زیرساخت‌های لازم برای ورزشگاه‌های آن‌ها آماده شود.

ایلنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد