نسخه موبایل
خرداد ۲۹, ۱۳۹۶ 283853 خبر گیلان
دکتر جمالی نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی:

شاهد تحولات اساسی در حوزه های عمران و رفاه اجتماعی در سال ۹۶ در شهرستان خواهیم بود

تحرکات زود هنگام انتخاباتی، تخریب، توهین، دروغ های بزرگ و تهمت های برخی افراد فرصت طلب در فضاهای مجازی در عزم خدمت رسانی ما به مردم شهرستان رودبار خللی ایجاد نخواهد کرد و در این خصوص وقت ارزشمندی که برای خدمت رسانی بهتر به مردم شهرستان در اختیار داریم را صرف پرداختن به امورات بیهوده و مخرب نخواهیم گذاشت و درمدت زمان باقی مانده با تمام توان و قدرت و با انگیزه بالا و عنایت پروردگار با مساعدت و همراهی فرماندار، معاونین فرماندار برای اعتلای شهرستان رودبار تلاش خواهیم نمود و ترس و واهمه ای از هیچ کس جز خدا نخواهیم داشت.

به گزارش گیل خبر، در سلسله نشست های مردمی و چهره به چهره دکتر منوچهر جمالی نماینده مردم شریف شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی تحت عنوان ده گردشی در بخش ها و مناطق مختلف شهرستان با حضور معاون فرماندار و بخشداران و مدیران شهرستان انجام می شود، دکتر منوچهر جمالی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری تحلیلی دیار یونس در خصوص این نشست ها و اقدامات انجام شده افزود: شاهد تحولات اساسی در حوزه های عمران و رفاه اجتماعی در سال ۹۶ در سطح شهرستان رودبار خواهیم بود.

دکتر جمالی افزود:

در مدتی که بنده به عنوان عضو هیات عالی نظارت بر انتخابات چند ماهی افتخار همکاری با ستاد انتخابات استان را داشتم نتوانستم به صورت کامل در خدمت مردم باشم به همین دلیل بعد از حضور در شهرستان رودبار تا پایان تعطیلات مجلس شورای اسلامی هر روز در یک منطقه و بخش شهرستان رودبار به همراه بخشداران، معاونین فرماندار و روسای ادارات خواهیم بود و از نزدیک ضمن حضور در بین مردمان عزیز بخش ها با مشکلات آشنا و پیگیری های اداری و قانونی برای رفع مشکلات صورت خواهد گرفت.

نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی تاکید ورزید:

در این چند روز با مدیران کل استان چندین جلسه برگزار و توانستیم در خصوص اعتبارات آبرسانی روستایی به میزان ۳۰ میلیارد ریال جذب و مقدار ۴۵ کیلومتر لوله برای انشعاب و خط انتقال برای آبرسانی روستایی نیز به شهرستان رودبار اختصاص دهیم.

دکتر جمالی در خصوص وضعیت اشتغال و توجه به این امر مهم به دیار یونس گفت:

با جلسات متعدد کشوری و استانی با مسئولین ارشد و تعیین تکلیف وضعیت کارخانجات و همچنین پروژه عظیم تله کابین شیرکوه بعد از تعیین تکلیف قانونی و جلسه با شرکای این پروژه به زودی شاهد به جریان افتادن این پروژه اشتغال زا در سطح شهرستان خواهیم بود که می توانند هم برای مردمان منطقه و بخش مفید و در زمینه اشتغال جوانان مفید فایده باشد.

وی ادامه داد:

آنطور که باید به روستاها توجه نشده است و این نشان از کمبود اعتبارات در این حوزه است که با پیگیری دولت محترم تدبیر و امید در این زمینه تسهیل خواهد شد. نماینده شهرستان رودبار بیان داشت: در سال ۹۶ شاهد کارهای خوبی برای شرایط زندگی بهتر مردم صورت خواهد گرفت و تلاش بنده و فرماندار محترم و پرتلاش شهرستان این است که حداکثر توانمان را به کار گیریم تا بتوانیم مشکلات حوزه روستایی شهرستان رودبار را کم کنیم. وی با اشاره به مشکلات عدیده آبرسانی به روستاهای شهرستان از اعتبارات خوبی که در این زمینه اختصاص یافته می تواند این مشکلات را کم کند خبرداد.

دکتر جمالی به بحث گازرسانی روستایی در شهرستان اشاره نمود و افزود:

بیشتر روستاهای شهرستان رودبار گازرسانی شده و با ۶۴ روستای دیگری که در این طرح قرار دارد روستاهای شهرستان در زمینه گازرسانی پیشرفت زیادی خواهد داشت و تلاش داریم با همکاری مسئولین استانی و فرماندار شهرستان روستاهای بخش عمارلو شهرستان رودبار نیز گازرسانی شود. جمالی خاطر نشان کرد: با پیگیری های انجام شده در تلاش هستیم که عوارضی امام زاده هاشم به ابتدای ورودی شهرستان انتقال و یا اینکه خودروها توسط دوربین های مجهز شناسایی تا شهروندان بومی از پرداخت عوارض معاف گردند. نماینده شهرستان رودبار همچنین به پتانسیل های حوزه گردشگری شهرستان خصوصا در روستاهای اسطلخ جان و حلیمه جان به عنوان روستاهای نمونه کشوری بدون بیکار اشاره نمود و بیان داشت: مواهب بینظیر خدادای  و طبیعت زیبای شهرستان بهترین موقعیت اقلیمی برای گردشگران خارجی و داخلی است که در این دو روستای نمونه و بدون بیکار شرایط حضور گردشگران و میهمانان فراهم است که در دیگر بخش های شهرستان با ایجاد زیر ساخت های گردشگری امکانات رفاهی برای گردشگران فراهم خواهد شد.

دکتر منوچهر جمالی که در جمع مردمان  روستاهای:

حلیمه جان، شهران،اسطلخ جان، فتحکوه، بیجارکی، پنج خاله، خرشک و شیرکوه حضور یافته و به صورت چهره به چهره با مردم گفتگو می کرد در ادامه این گفتگو با دیار یونس تاکید ورزید: تحرکات زود هنگام انتخاباتی، تخریب، توهین، دروغ های بزرگ و تهمت های برخی افراد فرصت طلب در فضاهای مجازی در عزم خدمت رسانی ما به مردم شهرستان رودبار خللی ایجاد نخواهد کرد و در این خصوص وقت ارزشمندی که برای خدمت رسانی بهتر به مردم شهرستان در اختیار داریم را صرف پرداختن به امورات بیهوده و مخرب نخواهیم گذاشت و درمدت زمان باقی مانده با تمام توان و قدرت و با انگیزه بالا و عنایت پروردگار با مساعدت و همراهی فرماندار، معاونین فرماندار برای اعتلای شهرستان رودبار تلاش خواهیم نمود و ترس و واهمه ای از هیچ کس جز خدا نخواهیم داشت.

دیار یونس

 
 
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد