نسخه موبایل
خرداد ۲۸, ۱۳۹۶ 283708 خبر سیاسی گیلان
«مخاطب بنرها»کیست؟

«مبارزه سخت» با مواد مخدر با نصب بنر روبروی استانداری گیلان+ عکس

شاید هم بتوان اینگونه تفسیر کرد که این اقدامات برای نشان دادن به مدیریت عالی استان و انجام کارهای فرهنگی تهیه شده تا به طور مثال استاندار گیلان متوجه شود که تا چه اندازه مدیران این دبیرخانه نسبت به سلامت مردم نگران هستند. 

اختصاصی گیل خبر/ شهروندان رشت همیشه روبروی  استانداری گیلان با بنرهای مختلفی از سوی زیر مجموعه های استانداری گیلان روبه رو می شوند که معمولا حاوی پیام های تبریک و تسلیت و همچنین هشدارها و پیام های مختلف است. در این میان به تازگی  دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه مواد مخدر استان گیلان نیز بنری را جهت هشدار درباره اثرات مصرف مواد مخدر نصب کرده است.

در نگاه کلی شاید این از جمله اقدامات فرهنگی این دبیرخانه تبیین شود اما سوال اینجاست که نصب یک بنر روبروی استانداری گیلان دقیقا به چه دلیلی انجام می گیرد؟ مگر کارمندان استانداری گیلان در معرض  خطر مواد مخدر قرار دارند که باید روبروی محل کار خود با این هشدار مواجه شوند؟ وگرنه چرا این بنرها در سطح شهر مشاهده نمی کنیم مخصوصا مناطقی که در تیررس اصلی مواد مخدر هستند. شاید هم بتوان اینگونه تفسیر کرد که این اقدامات برای نشان دادن به مدیریت عالی استان و انجام کارهای فرهنگی تهیه شده تا به طور مثال استاندار گیلان متوجه شود که تا چه اندازه مدیران این دبیرخانه نسبت به سلامت مردم نگران هستند.

شکی نیست که مساله مواد مخدر با نصب یک و یا حتی هزاران بنر نیز حل شدنی نیست  و  در مجموع اینگونه اقدامات شاید تنها ظاهری برای رفع مسئولیت داشته باشند که در جایی نصب شده که ارزش چندانی نیز برای آن متصور نمی شود. ظاهر کار را طوری درست کرده اند که جمله  ای از مقام معظم رهبری منتشر شود که مسئولین نظام جمهوری اسلامی باید با مواد مواد مخدر به سختی مبارزه کنند و عکسی از رئیس جمهور نیز گذاشته اند که  تصویر خالیش بیشتر به ذهن متبادر می شود که تنها گفته شود «مخاطب بایدها» او است. سوال این است مخاطب بایدها که رئیس جمهور این کشور است گفته است برای مبارزه سخت با مواد مخدر روبروی استانداری بنر بگذارید؟ اگر می خواهیم  کار خودمان را  به مسئولان عالی استان نشان دهیم چرا باید از دیگران هزینه کنیم؟

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد