نسخه موبایل
مهر ۱۰, ۱۳۹۳ 25029 خبر گیلان ویژه ها

انتصاب یک گیلانی به سمت جانشین معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت

از سوی دکتر علی قنبری، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، یک گیلانی به سمت جانشین اجرایی معاون وزیر در ماده ۱۱۰ برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

به گزارش گیل خبر ، به نقل از روابط عمومی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، بر اساس این حکم، «فرهاد دلق پوش» عضو هیأت مدیره شرکت و معاون برنامه ریزی و مسئول امور مجلس دکتر علی قنبری به سمت فوق منصوب شد.

دلق پوش، یک دوره نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی بوده است و علاوه بر آن عضویت در هیأت مدیره شرکت پایانه‌های نفتی ایران، عضویت در هیأت مدیره منطقه ویژه اقتصادی و تجاری خلیج فارس، معاون فرهنگی و معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های آستارا و صومعه سرا را در کارنامه خود دارد.

متن حکم انتصاب وی به شرح ذیل است:

نظر به شایستگی و تجربیات ارزشمند مدیریتی جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان جانشین اجرایی اینجانب در ماده ۱۱۰ قانون برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران تعیین و منصوب می گردید.

با تفویض اختیارات مربوطه لازم است در راستای بند ۹ سیاست های کلی اصلاح الگوی مصرف ابلاغی مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و ضرورت اجرای آن به منظور اصلاح الگوی مصرف نان شامل اصلاح ساختار تولید، بهبود فرآیند توسعه، تولید انواع نان های با کیفیت، بهداشتی و متناسب با ذائقه و فرهنگ مردم، تنظیم مبادلات تجاری گندم و آرد با هدف تنظیم بازار داخلی و استفاده از نیروی انسانی آموزش دیده در فرآیند تولید نان در فضای رقابتی و انجام امور از طریق بخش غیر دولتی اعم از خصوصی، تعاونی و … همچنین مفاد مصوبه مورخ ۳۰ / ۸ / ۹۰ شورای محترم اقتصاد، مورد اقدام قرار گرفته و با هدایت، مدیریت و تدوین برنامه ها و سیاست های کلان به این مهم همت گمارید.

امید است با تعامل و هماهنگی دستگاه های ذیربط به ویژه حوزه معاونت محترم برنامه ریزی و نظارت و راهبردی ریاست جمهوری، دفتر امور تولید و کمیسیون شورای اقتصاد در انجام امور یاد شده موفق و موید باشید.

بدیهی است کلیه معاونین شرکت و مدیران ستادی و اجرایی موظف به همکاری همه جانبه با جنابعالی در جهت پیشبرد امور خواهند بود./ایسنا

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx