نسخه موبایل
بهمن ۲۷, ۱۳۹۵ 250267 خبر گیلان ورزشی
اختصاصی/ لیگ دسته اول فوتبال ایران؛

شکست مردان شهر باران در شهر آفتاب/ تکرار صحنه های مشکوک داوری و اخراج های مداوم نظرمحمدی

تیم فوتبال سپیدرود رشت با شکست مقابل آلومینیوم اراک نتوانست گوی سبقت را از مدعیان صدرنشینی لیگ یک برباید. 

اختصاصی گیل خبر/ در آخرین بازی بافیمانده هفته ۲۴ لیگ دسته اول فوتبال ایران تیم فوتبال سپیدرود در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک مقابل آلومینیوم اراک ایستاد که این بازی   با تک گل دقیقه شصت و یک محمدعلی اکبرخواه به نفع تیم میزبان به پایان رسید.

در این بازی در  دقیقه ۲۹  نیز خطای هادی موسوی بر روی مهاجم آلومینیوم را داور پنالتی تشخصی داد و ضربه پنالتی توسط حسین احمد لو به تیر دروازه برخورد کرد.

در دقیقه ۵۵ پویا نزهتی  پس از جا گذاشتن مدافعان آلومینیوم با یک ضربه شوت توپ را به سمت دروازه شلیک کرد که  هادی شکوری در موقعیتی مشکوک به گل توپ را از محوطه بیرون کشید  اما  داور این صحنه را گل تشخیص نداد!

شاگردان نظرمحمدی در این دیدار با ترکیب سید محمد حسینی، میثم تهیدست، هادی موسوی، امیر تیزرو، حافظ یعقوبی، سید محمد میری، میثم فردوسی(ز دقیقه ۷۵ سهیل حق شناس)، محمد رستمی(از دقیقه ۶۶ محمدرضا مهدوی)، میلاد قربانزاده، محمد لطفی(از دقیقه ۶۴ حسین کعبی)، پویا نزهتی.

در این دیدار علی نظرمحمدی بعد از هدر رفتن پنالتی تیم آلومنیوم  باز هم از سوی داور میدان اخراج شد.

وی که  قبل از این دو بار و در دیدار برابر تیم های ملوان و خونه به خونه از زمین اخراج شده بود، برای سومین بار این اتفاق برایش افتاد و باز هم مجبور به ترک نیمکت و حضور روی سکوها شد تا در این زمینه رکوردی را به خود اختصاص دهد.

علی عشوری زاد مربی سپیدرود و احمد نیک سیرت  کمک مربی آلومینیوم نیز توسط داور اخراج شدند.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx