نسخه موبایل
در جلسه شوراي اداري شهرستان رودبار ؛

برگزاری تودیع و معارفه معاون برنامه ریزی فرمانداری رودبار + گزارش تصویری

معاون جدید امور برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری شهرستان رودبار منصوب شد.

اختصاصی گیل خبر/ در جلسه شورای اداری شهرستان رودبار که با حضور میرغضنفری فرماندار این شهرستان و ائمه جمعه، روسای ادارات برگزار شد ضمن تجلیل از خدمات مسرور معاون سابق امور برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری، علی اکبر پورعلی به عنوان معاون جدید امور برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری شهرستان رودبار معرفی و حکم خود را از دست فرماندار رودبار دریافت تمود.

گفتنی است علی اکبر پورعلی عضو هیات رئیسه شورای مشورتی اصلاح طلبان شهرستان رودبار متولد ۱۳۵۶ انارکول از توابع بخش رحمت آباد و بلوکات و  دارای مدرک کارشناسی ارشد شهرسازی می باشد. وی در کارنامه خود شهرداری شهرهای توتکابن و منجیل را دارد و مدتی بعنوان معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری رودبار مشغول به خدمت بود.

وی همچنین قبل از این  بعنوان کارشناس در اداره کل راه و شهرسازی گیلان مشغول به کار بود . گفتنی است  پورعلی در زمان تصدی شهرداری توتکابن،یکی از جوان ترین شهرداران ایران و در زمان تصدی شهرداری منجیل، بعنوان عضو سازمان بین المللی شهرداران صلح جهانی بوده است.

عکس: شاهین آبزن

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد