نسخه موبایل
دی ۱۵, ۱۳۹۵ 239064 شهرداری گیلان
استاندار گیلان:

نباید حقوق و مزایای نیروهای خدماتی شهرداری با تاخیر چندماهه پرداخت شود/ انتقادات مردم از ترافیک سنگین در بسیاری از موارد صحیح است/ شهرداری رشت در برابر انتقادات پاسخگو باشد

استاندار گیلان از پرداخت نشدن چندماهه ی حقوق نیروهای خدماتی شهرداری رشت به شدت انتقاد کرد.

به گزارشگروه دریافت گیل خبر،  دکتر محمدعلی نجفی در نشست شورای ورزش همگانی با اشاره به پخش گزارش گلایه های جمعی از کارکنان خدماتی شهرداری رشت به دلیل تعویق در پرداخت حقوق و مزایای آنان در اخبار ۲۰ شبکه باران گفت: نیروهای خدماتی شهرداری نظیر پاکبانان از قشرهای ضعیف جامعه هستند و نباید حقوق و مزایای آنان با تاخیر چندماهه پرداخت شود.
وی افزود: معاون هماهنگی امور عمرانی و فرماندار رشت موظفند پیگیری های جدی را برای پرداخت حقوق پاکبانان و نیروهای خدماتی انجام دهند و نامه تذکری در این خصوص به امضای من تهیه شود.
وی با بیان اینکه شهرداری باید در خصوص انتخاب شرکت های پیمانکاری دقت لازم را انجام دهد، گفت: چطور می شود مدیران شهرداری حقوق و پاداش خود را به موقع دریافت کنند اما حقوق و مزایای پائین پاکبانان به تاخیر بیافتد.
استاندار گیلان همچنین از عدم پاسخگویی شهرداری رشت به صداوسیما نیز انتقاد کرد و گفت: اگر گزارشی که از صداوسیما پخش شد صحت نداشت باید اعلام کنند اما اگر درست است باید به افکار عمومی پاسخ دهند و این بی اعتنایی درست نیست.
دکتر نجفی در بخش دیگری از سخنانش به گلایه های مردم در خصوص ترافیک سنگین در رشت و نامناسب بودن آسفالت معابر نیز اشاره کرد و گفت: در این زمینه جدیت لازم به خرج داده شود چون انتقادات مردم از ترافیک سنگین در بسیاری از موارد صحیح است.
وی گفت: نباید به بهانه اجرای پروژه های عمران شهری خیابان ها و معابر اصلی شهر بیش تر از زمان تعیین شده مسدود باشد و مردم به زحمت بیافتند.

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد