نسخه موبایل
آذر ۱۶, ۱۳۹۵ 232356 اجتماعی خبر گیلان
فرمانده نیروی انتظامی گیلان؛

صلابت و اقتدار جامعه در گرو دانایی و پژوهش‌محوری است

با بیان اینکه پلیس موفق پلیسی است که آراسته به سلاح علم و تقوا باشد، گفت: صلابت و اقتدار جامعه امروزی در گرو پژوهش علمی است.

به گزارش گیل خبر، سردار محمدرضا میرحیدری، فرمانده انتظامی استان گیلان امروز در جمع کارکنان انتظامی استان ضمن گرامیداشت هفته پژوهش و تشویق و ترغیب کارکنان به موضوع تحقیق و پژوهش، اظهار کرد: یقینا علم مایه اقتدار و مطالعه و پژوهش کلید دست یابی به علم برتر است.
وی با بیان اینکه پلیس موفق پلیسی است که آراسته به سلاح علم و تقوا باشد، افزود: جامعه ای سعادتمند می شود که تزکیه و تعلیم را سرلوحه رشد و تعالی خود بسازد.
سردار میرحیدری با اشاره به اینکه در دنیای امروز دانایی یکی از محورها و شاخص های اصلی پیشرفت و تعالی هر جامعه به شمار می رود، گفت: صلابت و اقتدار جامعه امروزی در گرو پژوهش علمی می باشد.
وی بهترین راهکارهای ممکن برای حل مشکلات موجود در عرصه های زندگی و جامعه را تحقیقات علمی دانست و گفت: پژوهش های علمی محورهای اساسی و ضامن پیشرفت و توسعه پایدار در هر کشور به شمار می آیند.
رئیس پلیس گیلان با بیان اینکه پویایی و نشاط جامعه در گرو دانش محور کردن امورات می باشد، ادامه داد: نیروی انتظامی یک مجموعه دانش محور است و سعی و تلاش دارد که به روش علمی ماموریت های سازمانی را دنبال و اجرا نماید.
میرحیدری با اشاره به اینکه نیروی انتظامی برای پیشرفت در اهداف و ماموریت های خود از وجود دانشمندان و فرهیختگان بهره می برد بر انجام تمامی ماموریت های پلیس بر اساس پژوهش علمی تاکید کرد.
این مقام ارشد انتظامی استان، پلیس گیلان را از پلیس های متعهد و دانش محور دانست و افزود: استفاده بهینه از علم و تکنولوژی در همه ماموریت ها یقینا از عوامل موثر در موفقیت کارها خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه پلیس گیلان ۴۴۴ شهید را تقدیم ایران اسلامی کرده است، متذکرشد: نیروی انتظامی جایگاه بالایی در بین مردم دارد که باید با عملکرد مناسب و قانونی این جایگاه را تعالی ببخشد.
این مقام ارشد انتظامی استان گیلان با تصریح براینکه نحوه برخورد پلیس با مجرمان و متخلفان باید قانونی و قاطعانه باشد، ادامه داد: اخلاق و برخورد مناسب پلیس در مقابل ناهنجاری ها، بر اقتدار پلیس می افزاید.
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx