نسخه موبایل
آبان ۸, ۱۳۹۵ 223602 خبر ورزشی
پیش بازی سپیدرود رشت _ نفت مسجد سلیمان؛

سپیدرود به دنبال استخراج نفت مسجد سلیمان

:در چهارچوب هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور فردا دو تیم سپیدرود رشت و نفت مسجد سلیمان به مصاف هم می روند.

به گزارش گیل خبر، از هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور فردا و از ساعت ۱۵:۴۵ دو تیم سپیدرود رشت و نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه شهید عضدی به مصاف هم می روند.

 

تیم میزبان این دیدار که تا بدین جای کار فراتر از انتظارات ظاهر شده است و خود را به عنوان یکی از تیم های مدعی صعود به لیگ برتر مطرح کرده است در هفته یازدهم به مصاف تیم راه آهن رفت که در پایان دو تیم به تساوی بدون گل دست یافتند، تیم مهمان نیز که در هفته های اخیر در کسب امتیازات لازم خوب عمل نکرده است در هفته گذشته و در یک دیدار خانگی مقابل تیم آلومینیوم اراک با تساوی یک بر یک متوقف شد تا این نتیجه باعث شود که کاسه صبر مدیران این تیم لبریز شود و به عنوان جریمه و تنبیه مبلغی از قرارداد کادر فنی و بازیکنان نفت کسر شود.

 

تیم سپیدرود در حال حاضر با ۲۲ امتیاز و تنها با تفاضل گل کمتر نسبت به تیم خونه به خونه در رده دوم جدول قرار دارد، تیم نفت نیز با ۱۲ امتیاز در رده دوازدهم جدول جای دارد.

 

سپیدرودی ها در دیدارهای گذشته و در تقابل با حریفان یازده بار موفق به گلزنی شده اند و در مقابل پنج بار نیز دروازه خود را باز شده دیده اند که این مسئله بیانگر عملکرد خوب این تیم شمالی در خط دفاع می باشد، نفتی ها نیز در بازی های گذشته و در مصاف با رقبا نه بار موفق به عبور دادن توپ از خط دروازه شده اند و ده بار نیز توپ از خط دروازه آنها عبور کرده است که این آمار نشان دهنده عملکرد تقریبا یکسان خطوط دفاع و حمله این تیم می باشد.

 

تیم سپیدرود از یازده بازی برگزار شده شش پیروزی، چهار تساوی و تنها یک شکست را بدست آورده است، تیم نفت نیز دو پیروزی، شش تساوی و سه شکست را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

 

تیم سپیدرود در صورت پیروزی در این دیدار خانگی و نتیجه نگرفتن تیم خونه به خونه می تواند به صدر جدول باز گردد، تیم نفت نیز اگر موفق شود در این بازی خارج از خانه تیم پیروز میدان باشد می تواند جایگاه فعلی خود در جدول رده بندی را تثبیت کند.

 

تقابل مربیان دو تیم در این دیدار نیز می تواند از نکات جالب توجه آن باشد، نظر محمدی و بختیاری زاده که در سالیان نه چندان دور در سطح اول فوتبال ایران به میدان می رفتند حال باید در کسوت مربیگری توانایی های خود را به اثبات برسانند، اگر چه آنها هنوز در ابتدای این راه پر فراز و نشیب قرار دارند اما بدنبال درخشش و کسب موفقیت در این عرصه هستند.

دی اسپورت

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد
http://www.bankmellat.ir/default.aspx