نسخه موبایل
مهر ۳۰, ۱۳۹۵ 221847 اجتماعی خبر گیلان
در پژوهشکده گیلان شناسی رشت؛

برگزاری کارگاه آموزشی و مراسم رونمایی از تمبر انجمن صنفی کارفرمایان کانونهای تبلیغاتی استان گیلان

کارگاه آموزشی با عنوان «مبادی ارتباط تصویری در تبلیغات تجاری» در قالب همکاری مشترک انجمن صنفی کارفرمایان کانونهای تبلیغاتی استان و گروه آموزشهای آزاد دانشگاه گیلان، روز پنج شنبه ۲۹ مهر ماه در سالن اجتماعات دکتر رحمدل پژوهشکده گیلان شناسی برگزار شد.

به گزارش گیل خبر،   در این کارگاه دو تن از اعضای هیأت علمی گروه گرافیک دانشگاه گیلان، آقایان پروری مقدم و ویسی، مباحثی در زمینه سواد بصری و ارتباط آن با حوزه تبلیغات تجاری ارائه کردند.( گزارش تصویری)
همچنین پس از برگزاری کارگاه مراسم رونمایی از تمبر عمارت شهرداری که توسط انجان صنفی کارفرمایان کانونهای تبلیغاتی گیلان تهیه شده است، با حضور جمعی از مسؤولان استانی و شهری برگزار شد.
در این مراسم پس از ایراد سخنرانی های کوتاه توسط حجت الاسلام و المسلمین صدیق عربانی امام جمعه موقت رشت، با حضور دکتر فاضلی مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و مهندس جعفر زاده نماینده محترم مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، مراسم رونمایی از تمبر انجام شد.

برای مشاهده عکس ها در ابعاد بزرگتر به روی عکس کلیک نمائید
کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد