نسخه موبایل
شهریور ۲۷, ۱۳۹۵ 212857 خبر گیلان ورزشی
لیگ دسته یک فوتبال ایران؛

ذوب شدن آلومینیوم زیر باران شهر رشت

تیم فوتبال آلومینیوم اراک در حالی برابر سیپدرود رشت با حساب یک بر صفر بازنده شد که نیمه اول این دیدار تحت تاثیر درگیری فیزیکی حسینی کعبی بازیکن سپیدرود حاشیه های بسیاری را بوجود آورد.

به گزارش  گیل خبر، دیدار جنجالی تیم های سپید رود رشت و آلومینیوم اراک در چارچوب هفته هفتم لیگ دسته اول آزادگان با برتری یک بر صفر سپید رود به پایان رسید تا یاران مهابادی بعد از شش هفته بار دیگر طعم شکست را تجربه کنند.(گزارش تصویری)

img_1667
در نیمه اول این دیدار سپیدرود رشت که نظر محمدی سرمربی خود را کنار زمین نمی دید در دقیقه ۱۹ با ضربه از راه دور میلاد قربان زاده موفق شد دروازه تیم آلومینیوم اراک را باز کند. دقایقی پس از این گل حسین کعبی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که این فصل در سپید رود رشت توپ می زند با بازیکن آلومینیوم درگیری فیزیکی پیدا کرد.
سرمربی آلومینیوم که اعتقاد به اخراج بازیکن تیم سپیدرود داشت در اعتراض به تصمیم شک برانگیز شاهین حاج بابایی که امر قضاوت این دیدار را بر عهده داشت دستور خروج تیم خود را از زمین صادر کرد این اتفاق که باعث ایجاد حاشیه هایی برای برگزاری این مسابقه شده بود بعد از گذشت دقایقی به پایان رسید و تیم ها به زمین بازگشتند.
نیمه اول این دیدار پرحاشیه که در ورزشگاه عضدی رشت و در حضور بیش از ۷ هزار تماشاگر در حال برگزاری بود پس از اعلام ۱۰ دقیقه وقت اضافه با همان تک گل به سود یاران نظرمحمدی به پایان رسید.
در نیمه دوم تلاش شاگردان مهابادی برای جبران بازی راه به جایی نبرد تا در نهایت سپیدرود نبرد بالانشینان را به سود خود خاتمه دهد تا دومین شکست آلومینیوم اراک بعد از گذشت شش هفته در کارنامه این تیم ثبت شود.
آلومینیوم اراک با این شکست ۱۱ امتیازی باقی ماند و در هفته هشتم این رقابت ها جمعه دوم مهرماه در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به مصاف فولاد یزد می رود.
سپید رود نیز با این پیروزی ۱۴ امتیازی شد و با یک امتیاز نسبت به تیمهای اکسین گلگهر در جایگاه سوم قرار گرفت.

دی اسپورت

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد