نسخه موبایل
اردیبهشت ۵, ۱۳۹۵ 171806 خبر سیاسی گیلان
انتقادات کوچکی نژاد به جبهه پایداری:

احمدی نژادی ها پایداری را شکل دادند/ مواضعم به پایداری ها نزدیک نیست

جبار کوچکی نژاد یکی از کاندیداهای اصولگرایان رشت که به دور دوم انتخابات مجلس دهم راه یافته است با بیان اینکه اعضای جبهه پایداری در صحنه سیاسی پایدار نخواهد بود گفت: به نظر نمی رسد کارشان تداوم داشته باشد.

به گزارش گیل خبر، نماینده مردم رشت در مجلس نهم با اشاره به مواضع خاص جبهه پایداری در برخی موارد افزود: به اعتقاد من کسانی که این جبهه را شکل داده اند چندان تشکیلاتی عمل نمی کنند.
کوچکی نژاد با بیان اینکه کار جبهه پایداری در صحنه سیاسی تداوم نخواهد داشت گفت: اگر می خواستند تفکری را به طور مداوم پیش ببرند تاکنون تشکیل حزب می دادند.
عضو کمیسیون آمورش و تحقیقات مجلس جبهه پایداری را در رسیدن به انسجام کافی ناموفق دانست و در ادامه گفت : در مقطعی در زمان احمدی نژاد بخشی از نیروهای عملیات، جبهه ای تحت عنوان جبهه پایداری شکل دادند که در داخل آنها تفکرات و گرایشات مختلفی وجود دارد که افراد زیادی را از این جبهه جدا می کند. در مواضع سیاسی و اقتصادی نیز لیدرهای این جبهه تفکرات مختلفی دارند. بخشی از طرفداران احمدی نژاد تشکیلات دیگری را شکل دادند و بسیاری از حوزه های این جبهه در آنجا نیز حضور دارند. جبهه پایداری نتوانسته است به انسجام خوبی دست یابد.
جبار کوچکی نژاد خود را عضوی از جبهه پیروان خط امام و رهبری دانست و تصریح کرد : عضو جبهه پایداری نیستم و هیچوقت نیز عضو نبوده ام. تفکرات و اندیشه ام به جبهه پیروان خط امام و رهبری نزدیک است.
نماینده مردم رشت در مجلس نهم که تا چند روز دیگر با رقبای انتخاباتی خود برای ورود به مجلس دهم از حوزه انتخابیه رشت به رقابت خواهد پرداخت با اعلام اینکه نه عضو جبهه پایداری است و نه ارتباط نزدیکی با آنها دارد در پایان گفت : ضمن احترام به جبهه پایداری، عضو تشکیلات پایداری ها نیستم و هیچوقت عضو این جبهه نبوده ام و حتی در فراکسیونی که در مجلس شمل داده بودند هم نبوده ام.

حرف تازه

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد