نسخه موبایل
آبان ۲۴, ۱۳۹۴ 129105 اجتماعی خبر گیلان
جانشین فرمانده انتظامی گیلان :

قبل از وقوع تصادف باید بحث پیشگیری اجتماعی را داشته باشیم

به گزارش گیل خبر، جانشین فرمانده انتظامی گیلان گفت: فرهنگ‌سازی ترافیکی و ایمن‌سازی جاده‌ها در کاهش تلفات حوادث جاده‌ای بسیار تاثیرگذار است.  مهرداد مهرگان امروز در گفت‌وگویی پیشگیری از حوادث مهم جاده‌ای

به گزارش گیل خبر، جانشین فرمانده انتظامی گیلان گفت: فرهنگ‌سازی ترافیکی و ایمن‌سازی جاده‌ها در کاهش تلفات حوادث جاده‌ای بسیار تاثیرگذار است.

 مهرداد مهرگان امروز در گفت‌وگویی پیشگیری از حوادث مهم جاده‌ای را نیازمند فرهنگ‌سازی ترافیکی دانست و اظهار کرد: قبل از وقوع تصادف باید بحث پیشگیری اجتماعی را داشته باشیم.

جانشین فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه بسیاری از تصادفات می‌تواند منجر به تلفات نشود، تصریح کرد: سرعت عمل در تصادفات در انتقال به‌موقع افراد مصدوم به مراکز درمانی و بیمارستان از تجهیزات به‌روز برخوردار باشد می‌تواند تلفات ناشی از این حوادث را کاهش دهد.

این مسئول انسجام‌بخشی ترافیکی را با همکاری پلیس، هلال‌احمر، امداد و نجات، اورژانس، راهداری و… تاثیرگذار دانست و خاطرنشان کرد: اگر این توان‌افزایی بین نیروها ایجاد شود می‌توانیم به موقع و به هنگام ورود کنیم.

مهرگان، گیلان را جزو سه استان گردشگرپذیر در کشور نامید و تصریح کرد: با توجه به حساسیتی که گیلان در زمینه آمار ورود بالای مسافر و گردشگر دارد، نیاز است که از هر حیث آمادگی لازم را داشته باشیم.

وی برگزاری همایش‌هایی نظیر تروما و کارگاه‌های آموزشی را در امر نهادینه شدن پیشگیری و فرهنگ ترافیکی در جامعه تاثیرگذار دانست.

فارس

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد