نسخه موبایل
مهر ۲۳, ۱۳۹۴ 121521 اجتماعی خبر گیلان ویژه ها
اختصاصی گیل خبر؛

نتایج نهایی انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان گیلان/۵عضو جدید و ۸ عضو قبلی برندگان انتخابات+ تعداد آرا و صورتجلسه

انتخابات نظام مهندسی ساختمان که پنج شنبه گذشته به دلیل اختلال در سیستم رای گیری لغو شده بود امروز دوباره برگزار خواهد شد. قرار است انتخابات امروز به صورت دستی در سالن ورزشی انجام بگیرد.

اختصاصی/ به گزارش گیل خبر،هفتمین انتخابات اعضاء سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان که در هفته گذشته بدلیل بروز مشکلاتی که منجر به توقف فرایند برگزاری انتخابات شده بود، امروز پنجشنبه مجدد در سالن ورزشی شهید دهگان به صورت دستی برگزار شد و پس از شمارش آراء، از مجموع ۶۲۳۸ رای ماخوذه افراد ذیل در رشته های مورد نظر توانستند رای لازم برای ورود به هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان گیلان را کسب نمایند.

در این دوره ۵ نفر در رشته عمران، ۲ نفر در رشته معماری،۲ نفر در رشته برق،۱ نفر در رشته مکانیک،۱ نفر در رشته نقشه برداری،۱نفر در رشته شهرسازی و۱نفر در رشته ترافیک به عنوان نفرات اصلی و برای هرکدام از این شاخه ها یک نفر علی البدل برای یک دوره سه ساله انتخاب  شدند.

رشته ‎عمران:

عبدالرضا قاسمیان لنگرودی ۲۵۲۹ رای

سینا مقدادی کاسانی ۱۸۴۸ رای

ایرج پورنصیری ۱۶۰۴ رای

ساعد دست پیمان ۱۱۴۳ رای

هدی پورغفار ۱۰۱۴ رای

رشته برق:

کیانوش علیپور ۲۰۲۲ رای

مجتبی نصر ۱۷۹۳ رای

رشته معماری:

مهرداد کاظمی آسیابر ۱۵۱۶ رای

رضا رمضان نژاد صادق۱۵۱۰ رای

رشته مکانیک:

فرشید رجبی وارده سرایی ۱۳۰۵ رای

رشته نقشه برداری:

سعید بدوی ۱۷۱۱ رای

رشته شهرسازی:

سید مسعود موسوی ۱۸۲۳

رشته ترافیک:

علی مبصر ۲۵۳۵

پس از اتمام رای گیری نتیجه ابتدایی انتخابات اعلام می شود و تا زمان اعطای حکم برای اعضای جدید هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان از سوی وزیر راه و شهرسازی، هیئت مدیره قبلی، مدیریت امور را برعهده دارند.

در زیر صورتجلسه پایان رای گیری را مشاهده می نمایید.

نظام 3 نظام 2

نظام 1

در این دوره ۵ نفر در رشته عمران، ۲ نفر در رشته معماری،۲ نفر در رشته برق،۱ نفر در رشته مکانیک،۱ نفر در رشته نقشه برداری،۱نفر در رشته شهرسازی و۱نفر در رشته ترافیک به عنوان نفرات اصلی و برای هرکدام از این شاخه ها یک نفر علی البدل برای یک دوره سه ساله انتخاب  شدند.

گزارش گیل خبر از این انتخابات را دنبال نمائید.

*انتخابات از ساعت ۸ صبح با وجود بارش باران انجام گرفت و بسیاری از رای دهندگان بیرون از محل رای گیری منتظر رای دادن هستند.

* صف شلوغی برای انتخابات تشکیل شده و بعضی از کاندیداها هم با جمع کردن بسیاری از طرفداران خود در محل حاضر شده اند.

* شهردار رشت، دکتر ثابت قدم از جمله کسانی بود که با حضور در پای صندوق های رای از حق عضویت خود در  سازمان نظام مهندسی استفاده و رای خود را به صندوق انداخت.

*به نسبت هفته گذشته  مشکلات کمتری در انتخابات مشاهده می شود.

* اعضا به صورت دستی اقدام به رای دادن می کنند.

* نحوه شمارش آرا به صورت الکترونیکی خواهد بود.

* تا ساعت دو عصر که سه ساعت قبل از اتمام رای گیری است کمتر از دو هزار نفر در رشت جهت انتخابات شرکت کردند.  گفتنی است در مجموع استان گیلان بیش از ۱۸ هزار عضو سازمان نظام مهندسی وجود دارد.

بنا به اعلام روابط عمومی سازمان راه و شهرسازی انتخابات در شهرهای رشت،لنگرود،لاهیجان، فومن، صومعه سرا، آستارا و تالش و رودسر یک ساعت و در آستانه اشرفیه و رودبار نیم ساعت تمدید شد.

انتخابات در رشت برای بار دوم به مدت یک ساعت دیگر تا ساعت نوزده تمدید شد.

پرونده رای گیری انتخابات نظام  مهندسی ساختمان به اتمام رسید.

بنا به آخرین اخبار بیش از ۳۲۰۰ نفر در رشت  و حدود ۲۸۰۰ نفر در شهرهای دیگر در انتخابات شرکت کردند که با احتساب هجده هزار عضو سازمان چیزی حدود ۳۵ درصد در انتخابات مشارکت داشتند.

 

کانال تلگرام گیل خبر
نظرات
انتشار نظرات در پایگاه گیل‌خبر به معنی تائید آن نیست. گیل‌خبر نظرات حاوی توهین و افترا و با حروف غیرفارسی را منتشر نخواهد کرد.

پاسخ دهید

نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد